Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 18 november 2017

Zaalwacht

11.30 – 14.00: Erica, Elvira

14.00 – 16.45: Samantha, Sandrine

16.45 – 19.00: Sylvia, Tim K

 

Scheidsrechtersbegeleider: Gert L 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – EKC 2000 1                                Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               17:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:15 uur

Speelsters            :               Anne, Erica, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – EKC 2000 2                                Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Elvira, Lauren, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Devinco 4 – Regio ’72 3                                   Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               15:05 uur

Vertrek                   :               13.45 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen, Esmee

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Unitas/Perspectief 6               Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Gert L.

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Ilia, Marije vH

Spelers                 :               Dion, Peter, Roan, Tim, Wouter, Gert vE, Karel

 

Wedstrijd             :              Apeldoorn 7 – Regio ’72 5                               Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               15:45 uur

Vertrek                  :               14.30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Maaike, Merel

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Reehorst ’45 A1                     Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Noa, Kelly

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias, Nick

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Rheko A2 – Regio ’72 A2                                 Rheden, de Hangmat  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.30 uur

Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Babette, Britt, Roelinda

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart                             Vervoer: Stofbergen, van Drie, Hartman

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – De Meeuwen B4                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Karel

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne

 

Wedstrijd             :              WIKO/Aladna C1 – Regio ’72 C1             Winterswijk, Sport en Turnhal

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.30 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah                                Vervoer: Bourgonje, Harmsen, Koele

 

Wedstrijd             :              Olympus ’58 D1 – Regio ’72 D1                     Doetinchem, De Bongerd

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth                            Vervoer: Klinkum, de Groene, van Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Wesstar E1 – Regio ’72 E1                             Westervoort, de Pals  

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle                    Vervoer: de Groot, Woudstra, van Mossel

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Devinco F1                              Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Leandra

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda

Reageren

Met dank aan onze sponsors