Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

jan
22
di
Programma dinsdag 22 januari 2019
jan 22 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 22 januari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Robin

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Apeldoorn MW1 (48830)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert vE
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

jan
25
vr
koppelklaverjassen 2018-2019 @ clubhuis regio
jan 25 @ 20:00 – 23:59
jan
26
za
Programma zaterdag 26 januari 2019
jan 26 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 26 januari 2019

Zaalwacht:
10.15 – 12.30      : Erica, Thomas
12.30 – 14.45      : Liliane, Marleen
14.45 – 16.45      : Roan, Linda
16.45 – 19.00      : Danah, Marjolein

Scheidsrechtersbegeleider: Geert

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Victum 1 (21751)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:30 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Victum 2 (23584)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Mélynas 2 (45952)         Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Wageningen 9 – Regio ’72 4 (47162)       Wageningen, Het Binnenveld
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               17.45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Mélynas 4 (47165)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              DOS ’46 A3 – Regio ’72 A1 (43461)            Nijeveen, De Eendracht
Aanvang               :               16:50 uur
Vertrek                  :               15.30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Stofbergen, van Drie, Gensen

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – DOS-WK B2 (41261)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Karel
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Rood-Wit D2 (48029)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – DVO/Accountor F2 (27120)     Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Femke
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Revival F1 (27138)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Bernadet
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

jan
29
di
Programma dinsdag 29 januari 2019
jan 29 @ 20:15 – 21:15

Aanschrijving voor dinsdag 29 januari 2019

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief MW1 – Regio ’72 MW1 (49124)     Harderwijk, De Bogen
Aanvang               :               20:15 uur
Vertrek                  :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Sandrine, Rianne 
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

jan
31
do
Schoonmaak kantine S3
jan 31 @ 19:00 – 20:30
feb
1
vr
Darten @ Sportpark Oosterhof
feb 1 @ 19:30

Ingooien vanaf 19.30 uur, we starten om 20.00 uur met de wedstrijden.

Vul onderstaand formulier in om je aan te melden.

Uw naam: (verplicht)

Uw email: (verplicht)

Uw Leeftijd: (verplicht)

Welke datum speel je mee:

Eventueel Bericht:

Naam
datum
Bram Dekker
11 januari
Kelvin
11 januari
Gerard Hofman
11 januari
Bart Bosman
11 januari
Thomas Gerritsen
11 januari
Tim
11 januari
Dennis
11 januari
Jurjan tiemens
11 januari
Jochem
11 januari
Martinus
11 januari
Ronald
11 januari
Walter
11 januari
Gerrit
11 januari
Jordi Molendijk
11 januari
Marijke
11 januari
winter
11 januari
feb
2
za
Programma zaterdag 2 februari 2019
feb 2 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 2 februari 2019

Zaalwacht:
15.15 – 18.30      :               Tim K., Nynke

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – KVZ 1 (21754)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – KVZ 2 (23599)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Peter)
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              SEV 2 – Regio ’72 3 (47600)         Zelhem, De Pol
Aanvang               :               18:25 uur
Vertrek                  :               17.00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Keizer Karel 3 – Regio ’72 4 (45533)         Nijmegen, Meijhorst
Aanvang               :               13:00 uur
Vertrek                  :               11.30 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Exakwa D3 – Regio ’72 D1 (48030)             Lelystad, De Koploper
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilia / Geert                                            Vervoer: De Groene, Schoemaker, Dijkstra

Wedstrijd             :              Apeldoorn E2 – Regio ’72 E1 (32290)      Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               08.30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Klein, vd Braak

feb
5
di
Programma dinsdag 5 februari 2019
feb 5 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 5 februari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Bart B

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Sparta (Zw) MW3 (48597)          Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

feb
9
za
Programma zaterdag 9 februari 2019
feb 9 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 9 februari 2019

Zaalwacht:
09.15 – 11.15      :               Rosanne, Aart
11.15 – 13.15      :               Liliane, Jorn
13.15 – 15.15      :               Wouter H., Sylvia

Scheidsrechtersbegeleider: Joop en Gert

Wedstrijd             :              Devinco 1 – Regio ’72 1 (21069)             Deventer, De Scheg
Aanvang               :               17:40 uur
Vertrek                  :               15.45 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Reehorst ’45 3 (46822)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              SEV 3 – Regio ’72 5 (45578)                   Zelhem, De Pol
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               17.45 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman A3 – Regio ’72 A1 (44945)    Kampen, De Reeve
Aanvang               :               13:00 uur
Vertrek                  :               11.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: de Bruin, van Ommen, Hartman

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – NKC ’51 B2 (40991)              Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Devinco C2 (48020)             Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Kasper
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – De Meeuwen D3 (48031)         Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Tijs
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – KVZ E3 (29927)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Remon
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Oost-Arnhem F1 (26836)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Nick
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – ODIK F3 (26855)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Maaike
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

feb
12
di
Programma dinsdag 12 februari 2019
feb 12 @ 21:30 – 22:30

Programma voor dinsdag 12 februari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Tijs

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Elburg MW1 (48985)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Laurens
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter