Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

feb
24
za
Programma zaterdag 24 februari 2018
feb 24 hele dag

Zaalwacht

11.30 – 13.45: Erica, Elvira

13.45 – 16.00: Hennie, Eline

16.00 – 18.15: Jorn S., Kelly

 

Scheidsrechtersbegeleider: Joop 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Juventa 1                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Juventa 2                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT.)

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Erica, Elvira, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Tijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief 6 – Regio ’72 4                   Harderwijk, De Sypel  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Rianne, Sandrine

Spelers                 :               Dion, Roan, Tim, Wouter, ___, ____

 

Wedstrijd             :              Olympia ’22 3 – Regio ’72 5             Borculo, ‘t Timpke  

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar zaterdag 17 maart 2018.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Apeldoorn A1                          Vaassen, de Wieken  

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar donderdag 1 maart 2018.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Wesstar A2                             Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Peter

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Lisanne, Marit, Maud

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Devinco B3                             Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Niels

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa, Jael

Coach                   :               Jochem, Anne

 

Wedstrijd             :              Rheko F2 – Regio ’72 F1                  Rheden, de Hangmat (veld 1 ef)

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda                     Vervoer: v Elferen, Dijkstra (T), de Groene

feb
27
di
Programma dinsdag 27 februari 2018
feb 27 @ 14:11 – 15:11

Zaalwacht

21.15 – 22.45: Tessa, Rianne

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Zwaluwen MW1                 Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert vE.

Aanwezig             :               21:00 uur

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

mrt
1
do
Programma donderdag 1 maart 2018
mrt 1 @ 09:16 – 10:16

Wedstrijd             :              Apeldoorn A1 – Regio ’72 A1                          Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               19:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               In onderling overleg

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa, Kelly

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias, Nick

Coach                   :               Marike

mrt
2
vr
Darten @ Sportpark Oosterhof
mrt 2 @ 19:30

Ingooien vanaf 19.30 uur, we starten om 20.00 uur met de wedstrijden.

Vul onderstaand formulier in om je aan te melden.

Uw naam: (verplicht)

Uw email: (verplicht)

Uw Leeftijd: (verplicht)

Welke datum speel je mee:

Eventueel Bericht:

Naam
datum
Bram
2 februari
Bram
5 januari
Erik
5 januari
Erich Winter
2 februari
Thomas Veldhuis
2 februari
Robin
2 februari
Tim
2 februari
Jordi Molendijk
2 februari
Thomas Gerritsen
2 februari
Gerard hofman
2 februari
Marijke
2 februari
Dennis
2 februari
Harry
2 februari
Jochem
2 februari
Martinus
2 februari
Martinus
5 januari
Jochem
5 januari
Ronald
2 februari
Jochem
5 januari
erik
5 januari
Teun
5 januari
Bram
5 januari
Ricardo
5 januari
Robin
5 januari
Gerrit
5 januari
Marijke
5 januari
Jordi Molendijk
5 januari
Walter&Dennis
5 januari
Martinus
5 januari
Ronald
5 januari
mrt
3
za
Programma zaterdag 3 maart 2018
mrt 3 hele dag

Wedstrijd             :              DOS-WK 7 – Regio ’72 5                  Enschede, De Pathmoshal  

Aanvang               :               18:40 uur

Vertrek                  :               17.15 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan, ____

 

Wedstrijd             :              Wesstar A2 – Regio ’72 A2                             Westervoort, de Pals  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Lisanne, Roelinda

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart                             Vervoer: Hartman, Stofbergen, v Drie

mrt
7
wo
Programma woensdag 7 maart 2018
mrt 7 @ 21:00 – 22:00

Wedstrijd             :              Noviomagum MW1 – Regio ’72 MW1         Nijmegen, Mondial College  

Aanvang               :               20:50 uur

Vertrek                  :               In onderling overleg

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

mrt
8
do
Schoonmaak Kantine S4 @ Kantine Regio '72
mrt 8 @ 19:00 – 20:30
mrt
10
za
Programma zaterdag 10 maart 2018
mrt 10 hele dag

Zaalwacht

9.30 – 11.45: Roan, Semeijne

11.45 – 14.00: Sylvia, Wouter H

14.00 – 16.00: Ans, Gea

16.00 – 18.15: Jorn G, Jaèl

 

Team van de week: Kangoeroes

 

Scheidsrechtersbegeleider: Geert 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Rheko 1                       Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Rheko 2                       Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Mélynas 2 – Regio ’72 3                   Dieren, Theothorne  

Aanvang               :               13:40 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald

 

Wedstrijd             :              KIOS ’45 2 – Regio ’72 4                   Bergentheim, Möllincksslag  

Aanvang               :               16:15 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Rianne

Spelers                 :               Dion, Roan, Tim, Wouter, ____

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – SEV 3                           Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:10 uur                                             scheidsrechter: Peter

Aanwezig             :               12:40 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne, ____

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DVO/Accountor A3                                Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:20 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)

Aanwezig             :               13:35 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Olympia ’22 A1                       Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs vt E.

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Maud, Roelinda

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart

 

Wedstrijd             :              Devinco B3 – Regio ’72 B1                             Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               16:05 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne                     Vervoer: vd Hoogen, Kip, v Essen, Beekman

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – WIKO/Aladna C1                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Willeke

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Sarah, Kristin

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – DLKV D1                  Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Bernadet

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth

 

Wedstrijd             :              Zwaluwen E1 – Regio ’72 E1                          Zevenaar, Heerenmaten  

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               7.45 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle                    Vervoer: v Mossel, vd Braak, Bosch

mrt
17
za
Programma zaterdag 17 maart 2018
mrt 17 @ 09:18 – 10:18

Wedstrijd             :              Olympia ’22 3 – Regio ’72 5             Borculo, ‘t Timpke  

Aanvang               :               18:45 uur

Vertrek                  :               17.15 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, ____, ____

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

mrt
22
do
Schoonmaak Kantine S5 @ Kantine Regio '72
mrt 22 @ 19:00 – 20:30
Share This