Pages Navigation Menu

Vaassen

Calendar

nov
22
wo
Programma woensdag 22 november 2017
nov 22 @ 19:30 – 20:30

Zaalwacht

19.15 – 20.45: Eline, Ronald

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – KVZ MW1 (38719)                     Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               19:30 uur                                             scheidsrechter: Hidde

Aanwezig             :               19:00 uur

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

nov
25
za
Programma zaterdag 25 november 2017
nov 25 hele dag

Zaalwacht

15.00 – 17.45: Wouter H, Marjolein

17.45 – 20.45: Esmee, Loes R

 

Scheidsrechtersbegeleider: Joop 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Woudenberg 1                           Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               19:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               18:00 uur

Speelsters            :               Anne, Erica, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Woudenberg 2                           Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               18:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Geert)

Aanwezig             :               17:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Lauren, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wesstar A1                             Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Geert)

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – DLKV A1                                   Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Kasper S.

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Carlijn, Celine

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) B3 – Regio ’72 B1                       Zwolle, het Anker  

Aanvang               :               16:30 uur

Vertrek                  :               15.15 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne                     Vervoer: Riphagen, Dijkstra, Dollenkamp

 

Wedstrijd             :              Zwaluwen C1 – Regio ’72 C1                         Zevenaar, Heerenmaten  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah                 Vervoer: van Lokhorst, Willemsen, vd Enk

 

Wedstrijd             :              Olympia ’22 F2 – Regio ’72 F1                        Borculo, ‘t Timpke  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda                     Vervoer: Dijkstra (T), vd Veen, v Essen

nov
28
di
Programma dinsdag 28 november 2017
nov 28 @ 21:30 – 22:30

Wedstrijd             :              Zwaluwen MW1 – Regio ’72 MW1                 Zevenaar, Heerenmaten  

Aanvang               :               21:00 uur

Vertrek                  :               In onderling overleg

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine, ____

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

dec
2
za
Programma zaterdag 2 december 2017
dec 2 hele dag

Zaalwacht

11.00 – 13.45: Marleen H, Elise

13.45 – 16.30: Monique, Stefan

 

Scheidsrechtersbegeleider: Geert

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 1 – Regio ’72 1                          Zwolle, ZBC-hal  

Aanvang               :               19:00 uur

Vertrek                  :               16.45 uur

Speelsters            :               Anne, Erica, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 2 – Regio ’72 2                          Zwolle, ZBC-hal  

Aanvang               :               17:35 uur

Vertrek                  :               15.45 uur

Speelsters            :               Elvira, Lauren, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – SEV 2                           Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Tim vH.

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Amicitia 4                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:45 uur                                             scheidsrechter: Gert L.

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Danah

Spelers                 :               Dion, Peter, Roan, Tim, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – DOS-WK 7                  Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Laurens

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              SKF A2 – Regio ’72 A1                      Veenendaal, SKF-hal  

Aanvang               :               15:40 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike                   Vervoer: Volkers, vd Zee, v Triest

 

Wedstrijd             :           Diderna/Visser Sloopwerken A1 – Regio ’72 A2      Dieren, Theothorne

Aanvang               :               11:35 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Dionne, Lieke

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart                             Vervoer: de Bruin, v Ommen, Schoneville

 

Wedstrijd             :              KVZ C5 – Regio ’72 C1                     Zutphen, Hanzehal (veld 2)

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah                                Vervoer: Bockhoven, Dijkstra, Bourgonje

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – SKF D4                     Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Thomas G.

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth

 

Wedstrijd             :              Duko E1 – Regio ’72 E1                    Duiven, Triominos (endesprong)

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               7.45 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle                    Vervoer: Klinkum, v Essen, vd Braak

 

Wedstrijd             :              Apeldoorn F1 – Regio ’72 F1                           Apeldoorn, Matenpark  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda                     Vervoer: de Groene, Dijkstra (I), Klein

dec
9
za
Programma zaterdag 9 december 2017
dec 9 hele dag

Zaalwacht

15.00 – 17.00: Aart, Sjoerd

17.00 – 19.00: Josje, Barry

19.00 – 21.15: Noa, Ilia

 

Scheidsrechtersbegeleider: Arjan vT

 

Wedstrijd             :              Juventa 1 – Regio ’72 1                    Hardenberg, de Beek  

Aanvang               :               18:25 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Anne, Erica, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Juventa 2 – Regio ’72 2                    Hardenberg, de Beek  

Aanvang               :               17:10 uur

Vertrek                  :               15.00 uur

Speelsters            :               Elvira, Lauren, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DVO/Accountor 7                     Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               18:30 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               17:45 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – KIOS ’45 2                   Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               19:45 uur                                             scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               19:15 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Jisca

Spelers                 :               Dion, Peter, Roan, Tim, Wouter

 

Wedstrijd             :              Apeldoorn A1 – Regio ’72 A1                          Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               13:30 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike                   Vervoer: v Essen, v Leeuwen, vd Haar

 

Wedstrijd             :              Wesstar A2 – Regio ’72 A2                             Westervoort, de Pals  

Aanvang               :               16:10 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Lisanne, Roelinda

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart                             Vervoer: Hartman, Stofbergen, v Drie

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Spirit B4                   Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               17:30 uur                                             scheidsrechter: Peter

Aanwezig             :               17:00 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne

 

Wedstrijd             :              Olympia ’22/’t Overschotje C2 – Regio ’72 C1      Borculo, ‘t Timpke  

Aanvang               :               14:10 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah                                Vervoer: Harmsen, v Lokhorst, vd Enk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Devinco D2                             Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Wouter R.

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – KVZ E3                      Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Thomas V.

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle

 

dec
12
di
Programma dinsdag 12 december 2017
dec 12 @ 21:30 – 22:30

Wedstrijd             :              DVO/Accountor MW1 – Regio ’72 MW1            Bennekom, DVO-hal  

Aanvang               :               21:30 uur

Vertrek                  :               In onderling overleg

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

dec
16
za
Programma zaterdag 16 december 2017
dec 16 hele dag

Zaalwacht

11.00 – 13.30: Danah, Loes R.

13.30 – 16.00: Jorn G., Stefan

16.00 – 18.45: Aart, Barry

 

Scheidsrechtersbegeleider: Joop

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Devinco 1                   Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Anne, Erica, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Devinco 2                   Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Lauren, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 4 – Regio ’72 3             Arnhem, Valkenhuizen 5 (veld 5)

Aanvang               :               15:15 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas

 

Wedstrijd             :              Wit-Blauw/Green Organics 4 – Regio ’72 4             Kampen, de Reeve  

Aanvang               :               14:30 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, _____

Spelers                 :               Dion, Peter, Roan, Tim, Wouter

 

Wedstrijd             :              SEV 3 – Regio ’72 5                           Zelhem, de Pol  

Aanvang               :               19:00 uur

Vertrek                  :               17.30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – KVZ A2                      Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Duko A1                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Marije

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Marit, Maud

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Rigtersbleek/Cottus C2                      Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Niels vT.

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – KVZ D3                     Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Bernadet

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth

 

Wedstrijd             :              Arena E1 – Regio ’72 E1                  Rhenen, ‘t Gastland  

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle                    Vervoer: Bosch, de Groot, v Mossel

 

Wedstrijd             :              Apeldoorn F2 – Regio ’72 F1                           Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               9.15 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda                     Vervoer: vd Hoeven, v Elferen, Dijkstra (T)

dec
19
di
Programma dinsdag 19 december 2017
dec 19 @ 21:30 – 22:30

Zaalwacht

21.15 – 22.45: Robin, Ricardo

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Noviomagum MW1             Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L.

Aanwezig             :               21:00 uur

Speelsters            :               Ilia, Marije, Samantha, Sandrine

Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Robert, Wouter

dec
23
za
Programma zaterdag 23 december 2017
dec 23 hele dag

Zaalwacht

9.30 – 11.30: Josje, Loes R

11.30 – 13.30: Elise, Marjolein

13.30 – 15.45: Marleen H, Roan

 

Scheidsrechtersbegeleider: Geert 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – SIOS ’61 1                   Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Ronald

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Diderna/Visser Sloopwerken A1    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Tijs S.

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne, Tessa

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Elburg B4                                Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V.

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Zwaluwen C1                         Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Niels vT.

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah

 

Wedstrijd             :              KVZ D3 – Regio ’72 D1                     Zutphen, Hanzehal  

Aanvang               :               11:05 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth                            Vervoer: vd Veen, Dijkstra, Harmsen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Apeldoorn E4              Vaassen, de Wieken (veld 1 ef)

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Gaby

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – KVZ F2                      Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Casper G.

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda

jan
6
za
Programma zaterdag 6 januari 2018
jan 6 hele dag

Zaalwacht

14.00 – 16.15: Liliane, Kelly

16.15 – 18.15: Ans, Gea

18.15 – 20.30: Jorn G., Maaike

 

Scheidsrechtersbegeleider: Joop

 

Wedstrijd             :              Rheko 1 – Regio ’72 1                       Rheden, de Hangmat  

Aanvang               :               18:00 uur

Vertrek                  :               15.45 uur

Speelsters            :               Anne, Erica, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Rheko 2 – Regio ’72 2                       Rheden, de Hangmat  

Aanvang               :               16:45 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Elvira, Lauren, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Mlynas 2                  Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               19:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT.

Aanwezig             :               18:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Juventa 5                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               17:45 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               17:15 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, ______

Spelers                 :               Dion, Peter, Roan, Tim, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – KVZ 5                           Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Laurens

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor A3 – Regio ’72 A1                          Bennekom, DVO-hal  

Aanvang               :               17:40 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike                   Vervoer: Holubek, Volkers, Gensen

 

Wedstrijd             :              De Meeuwen B4 – Regio ’72 B1                    Putten, Meeuwen-hal  

Aanvang               :               14:10 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne                     Vervoer: Stofbergen, vd Hoogen, Kip, v Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – KVZ C5                     Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Zwaluwen E1                          Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Casper G.

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Rheko F2                  Vaassen, de Wieken (veld 1 ef)

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Remon vE.

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde

Spelers                 :               Jesse, Koen, Mart, Siebe

Coach                   :               Linda

Share This