Pages Navigation Menu

Vaassen

Teamindeling 2016-2017

Onderstaand de teamindeling voor het komend seizoen. Nog niet alle trainers zijn bekend, deze informatie volgt zo snel mogelijk. Voor nu tot ziens op een van de laatste trainingen of activiteiten, en alvast een fijne vakantie!

S1/S2
Speelsters:   Anne, Annemarije, Elvira, Erica, Femke, Lauren, Leandra, Liliane, Marleen, Pascalle, Ruth, Saskia
Spelers:         Bart, Hidde, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Robin, Thomas, Thijs E, Tijs, Tim H.
Trainer: Brenda Voortman

S3 
Speelsters:  Diana, Linda P., Linda R., Semeijne, Sylvia,afvaller(s) uit de selectie
Spelers:  Dion, Jorn S., Mike, Tim K

S4 
Speelsters:  Carlijn, Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne G, Rianne S.
Spelers:   Arjan V., Jorn G., Lars, Robert, Sjoerd, Stefan

S5
Speelsters: Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, Tessa (vanaf januari)
Spelers:   Matthijs, Roan, Robin H, Roberto, Thijs R., Wouter H.

Midweek
Speelsters: Ilia, Inez, Kirsten, Marije, Sandrine, Willeke
Spelers:   Arjan, Barry, Geert, Karel, Robert, Wouter R

A1
Speelsters:Lisa Brummel, Gaby Bakkenes, Noa van der Zee, Josje Volkers, Loes van Triest, Bernadet van der Haar
Spelers:   Niels Engelman, Tobias van Leeuwen, Niels van Triest, Jochem van der Haar
Trainer: Marike van Triest, ….

B1
Speelsters: Kelly Hartman, Elise Holubek, Esmee Stofbergen, Kaely Bonnink, Julia Ronde, Maaike de Bruin
Spelers: Casper Gensen, Remon van Essen, Jurre Riphagen, Nick Hartman, Remon Holubek
Trainer: Ronald van der Haar, Barry van Essen, ….

BM2
Speelsters: Merel Schoneville, Melany van Ommen, Sanne Visser, Kely Liefers, Jaèl van Drie, Rosanne Kip,
Lisanne Dollenkamp, Roelinda Noordijk, Alishya Wijnberg
Trainer: Marleen van der Haar, Bernadet van der Haar

CM1
Speelsters:  Celine Willemsen, Dionne Riphagen, Marit Stofbergen, Babette Beekman, Britt Hazeleger, Carlijn van der Ziel, Tessa van Essen, Maud van den Hoogen, Lieke Dijkstra
Trainer: Jorn Ganzevles, Sylvia Vreeken

D1
Speelsters: Chantal Bourgonje, Rachel Willemsen, Sarah Bockhoven, Luna Vanacker, Nienke Harmsen
Spelers: Floris Koele, David van Lokhorst, Sybe Dijkstra, Roan Timmer
Trainer: Saskia van Triest, Gaby Bakkenes

E1
Speelsters:   Kristin Woudstra, Dionne de Groene , Cleo Klinkum,
Spelers:   Gideon van Lokhorst, Sjors Harmsen
Trainer: Jochem van der Haar, Femke Scholten

E2
Speelsters: Dyan van der Veen, Kim Heideveld, Noor Klinkum, Jente Woudstra
Spelers: Kasper Schoemaker, Rens Dijkstra
Trainer: …

F1
Speelsters: Britt de Groot, Roos Bosch, Lynn van Mossel (traint voorlopig alleen)
Spelers: Ruben van der Veen, Jouke van Essen, Julian van Mossel, Sander Punt
Trainer: Ilia van der Biezen, Angela Rodijk

Kangoeroes
Speelsters: Feline de Groene, Tess v.d. Schepop
Spelers: Siebe van Essen, Mart van der Veen, Jeroen Punt
Trainer: Willeke Kloezeman, Lauren Schoemaker
Vragen of opmerkingen over de teamindeling:
Ilse Heideveld, jeugd coördinator Regio’72
06 25094826 of ilse@regio72.nl
Met dank aan onze sponsors