Pages Navigation Menu

Vaassen

Wedstrijdprogramma

Afzeggen uiterlijk dinsdagavond 19.00 uur bij Rianne via ws@regio72.nl.

Midweek afzeggen uiterlijk twee dagen voor de wedstrijd bij Rianne.

Scheidsrechters kunnen bij vragen contact opnemen met scheidsrechtersplanner Marije van Huffelen scheids@regio72.nl (mail)

dec
15
za
Programma zaterdag 15 december 2018
dec 15 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 15 december 2018

Zaalwacht:
15.30 – 18.30      :               Jorn, Eline

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Woudenberg 1 (21752)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Woudenberg 2 (23062)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              SIOS ’61 1 – Regio ’72 4 (47146)              Velp, De Dumpel
Aanvang               :               13:05 uur
Vertrek                  :               11.45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Apeldoorn B3 – Regio ’72 B1 (41885)       Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               14:30 uur
Vertrek                  :               13.15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Willemsen, Riphagen, Dijkstra

Wedstrijd             :              Rivalen E1 – Regio ’72 E1 (31917)             Doesburg, Beumerskamp
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Bosch, Erkaya

Wedstrijd             :              Reehorst ’45 F1 – Regio ’72 F1 (27822)     Ede, ’t Riet
Aanvang               :               10:05 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: van Essen, Dijkstra (T)

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief F3 – Regio ’72 F2 (48170)          Harderwijk, De Sypel
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Vermeulen, Jolink, van Essen

dec
18
di
Programma woensdag 12 december 2018
dec 18 @ 21:15 – 22:15

Aanschrijving voor woensdag 12 december 2018

Wedstrijd             :              Elburg MW1 – Regio ’72 MW1 (48684)       ‘t Harde, MFC Aperloo
Aanvang               :               21:15 uur
Vertrek                   :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

Programma dinsdag 18 december 2018
dec 18 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 18 december 2018

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Bart B

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – De Meeuwen MW3 (49247)        Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine, Rianne 
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

dec
22
za
Programma zaterdag 22 december 2018
dec 22 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 22 december 2018

Zaalwacht:
13.15 – 16.15      :               Kirsten, Annemarije

Scheidsrechtersbegeleider: Arjan

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Devinco 4 (46545)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Olympia ’22 3 – Regio ’72 5 (45106)                Borculo, ’t Timpke
Aanvang               :               13:30 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, ____ 
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, ____

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Zwaluwen C2 (48016)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

jan
12
za
Programma zaterdag 12 januari 2019
jan 12 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 12 januari 2019

Zaalwacht:
10.45 – 13.15      :               Rosanne, Pascalle
13.15 – 15.45      :               Rianne, Stefan
15.45 – 18.15      :               Jolanda, Mart
18.15 – 20.45      :               Nynke, Bart vO

Scheidsrechtersbegeleider: Joop

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Animo 1 (21755)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               19:20 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               18:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Animo 2 (23275)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               18:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               17:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 5 – Regio ’72 3 (45802)       Arnhem, Valkenhuizen 4
Aanvang               :               15:35 uur
Vertrek                  :               14.15 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD 5 – Regio ’72 4 (45788)           Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               14:20 uur
Vertrek                  :               13.00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Rivalen 3 (45796)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               16:15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :          Regio ’72 A1 – DOS Kampen/Veltman A3 (44508)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – KVZ B3 (41517)             Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DLKV C1 (48017)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Kasper
Aanwezig             :               13:00 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Dindoa D2 (48028)              Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth
Aanwezig             :               12:00 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E2 (31028)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Maaike
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – SKF F1 (27400)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Merel
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – MIA F5 (27417)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Casper
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

jan
16
wo
Programma woensdag 16 januari 2019
jan 16 @ 21:00 – 22:00

Aanschrijving voor woensdag 16 januari 2019

Wedstrijd             :              Dindoa MW1 – Regio ’72 MW1 (48559)        Ermelo, Dindoa-hal
Aanvang               :               21:00 uur
Vertrek                  :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

jan
19
za
Programma zaterdag 19 januari 2019
jan 19 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 19 januari 2019

Zaalwacht:
15.30 – 18.30      :               Laura, Mike

Scheidsrechtersbegeleider: Gert

Wedstrijd             :              Kesteren 1 – Regio ’72 1 (20543)              Kesteren, De Leede
Aanvang               :               18:50 uur
Vertrek                  :               16.45 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Wageningen 3 – Regio ’72 2 (23183)      Wageningen, Het Binnenveld
Aanvang               :               21:20 uur
Vertrek                  :               19.30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Kesteren 3 (46178)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               16:45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Apeldoorn 7 – Regio ’72 5 (47391)             Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               15:40 uur
Vertrek                  :               14.30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – ASVD A3 (44506)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Mélynas B1 – Regio ’72 B1 (41556)       Eerbeek, De Bhoele
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               18.00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Dollenkamp, Stofbergen, vd Hoogen

Wedstrijd             :              Rivalen C1 – Regio ’72 C1 (48018)     Doesburg, Beumerskamp
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12.30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Olivier, Dijkstra, Woudstra

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) D1 – Regio ’72 D1 (48039)      Zwolle, Windesheim
Aanvang               :               12:45 uur
Vertrek                  :               11.30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilse / Jan Tijs                        Vervoer: Harmsen, Heideveld, van Lokhorst

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD E1 – Regio ’72 E1 (31125)       Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               13:15 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: van Mossel, vd Hoeven

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD F1 – Regio ’72 F1 (27443)         Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               12:10 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              vervoer: de Groene, Dijkstra (I)

Wedstrijd             :              Spirit F3 – Regio ’72 F2 (27465)             Voorthuizen, ’t Trefpunt
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Strijker, vd Schepop, Punt

jan
22
di
Programma dinsdag 22 januari 2019
jan 22 @ 21:30 – 22:30

Aanschrijving voor dinsdag 22 januari 2019

Zaalwacht:
21.15 – 22.45      :               Robin

Wedstrijd             :              Regio ’72 MW1 – Apeldoorn MW1 (48830)       Vaassen, De Koekoek
Aanvang               :               21:30 uur                                             scheidsrechter: Gert vE
Aanwezig             :               21:00 uur
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter

jan
26
za
Programma zaterdag 26 januari 2019
jan 26 hele dag

Aanschrijving voor zaterdag 26 januari 2019

Zaalwacht:
10.15 – 12.30      : Erica, Thomas
12.30 – 14.45      : Liliane, Marleen
14.45 – 16.45      : Roan, Linda
16.45 – 19.00      : Danah, Marjolein

Scheidsrechtersbegeleider: Geert

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Victum 1 (21751)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:30 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Victum 2 (23584)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Mélynas 2 (45952)         Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              Wageningen 9 – Regio ’72 4 (47162)       Wageningen, Het Binnenveld
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               17.45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Mélynas 4 (47165)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Tim vH
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              DOS ’46 A3 – Regio ’72 A1 (43461)            Nijeveen, De Eendracht
Aanvang               :               16:50 uur
Vertrek                  :               15.30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Stofbergen, van Drie, Gensen

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – DOS-WK B2 (41261)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Karel
Aanwezig             :               12:30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Rood-Wit D2 (48029)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V
Aanwezig             :               11:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – DVO/Accountor F2 (27120)     Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Femke
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – Revival F1 (27138)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Bernadet
Aanwezig             :               10:30 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

jan
29
di
Programma dinsdag 29 januari 2019
jan 29 @ 20:15 – 21:15

Aanschrijving voor dinsdag 29 januari 2019

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief MW1 – Regio ’72 MW1 (49124)     Harderwijk, De Bogen
Aanvang               :               20:15 uur
Vertrek                  :               in onderling overleg
Speelsters            :               Annemarije, Ilia, Kirsten, Marije, Sandrine
Spelers                 :               Aart, Arjan, Barry, Karel, Wouter