Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 21 september 2019

Programma voor zaterdag 21 september 2019

Wedstrijd             :              Exakwa 1 – Regio ’72 1            Lelystad, Sp. Langezand (1G)
Aanvang               :               16:30 uur
Vertrek                  :               14.00 uur

Wedstrijd             :              Exakwa 2 – Regio ’72 2               Lelystad, Sp. Langezand (1G)
Aanvang               :               15:00 uur
Vertrek                  :               13.00 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 6                  Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               16:15 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               15:45 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Dindoa 8                      Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               14:55 uur                                             scheidsrechter: Laurens
Aanwezig             :               14:15 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Apeldoorn 7                     Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               13:35 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig             :               13:00 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – SEV A2                      Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Robert
Aanwezig             :               11:45 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – KVZ B3                  Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V
Aanwezig             :               10:30 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Zwaluwen C1             Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Tim vH
Aanwezig             :               09:30 uur

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD D1 – Regio ’72 D1          Arnhem, Veld EKCA
Aanvang               :               11:50 uur
Vertrek                  :               10.30 uur

Wedstrijd             :              Elburg E2 – Regio ’72 E1                       Elburg, Burg. Bode Sp.
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               9.00 uur

Wedstrijd             :              Devinco F1 – Regio ’72 F1                  Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.45 uur

Wedstrijd             :              Dindoa F2 – Regio ’72 F2                    Ermelo, de Zanderij
Aanvang               :               11.30 uur
Vertrek                  :               10.15 uur

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors