Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 6 september 2014.

Programma voor zaterdag 6 september 2014

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Oerterp 1 (  302)                                       Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Karin, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Oerterp 2 ( 2904)                                      Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Marije, Marleen

Spelers                 :               Bart, Bram, Jesper, Laurens, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Devinco 4 – Regio ’72 3 (  226)                                      Sp Rielerenk K60

Aanvang               :               16:00 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Aniek, Celine, Diana, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :               Jorn, Roberto, Tim, Jordi

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              SEV (Z) 3 – Regio ’72 5 (  168)                                        Sp “De Pluimerskamp” G40

Aanvang               :               12:15 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Angela, Leandra, Samantha, Tessa, Loes

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DOS-WK A1 ( 6662)                              Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               13:45 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :              Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Dindoa A4 – Regio ’72 A2 (  793)                                   De Zanderij (Dindoa) K60

Aanvang               :               12:45 uur

Vertrek                  :               11.15 uur

Speelsters            :               Anne, Anne Dien, Carlijn, Inez, Rianne, Deborah

Spelers                 :                Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Henk, Bart                                            Vervoer: Leerkes,  Prosee,______

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Hellas ’63 B2 (  974)                             Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: j. Landwier

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DVO C5 ( 1361)                                      Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Arjan v. T

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :              Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon

Coach                   :               Jordi, Elvira

 

Wedstrijd             :              Devinco D3 – Regio ’72 D1 ( 2284)                               Sp Rielerenk K40

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne,

Tessa

Coach                   :               Saskia, Linda                      Vervoer: Wijnberg, v. Essen, Dollenkamp

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – WB/Green Organics E3 ( 2467)         Sp Oosterhof K20

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Annemarije

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Wesstar F1 ( 3170)                                `              Sp Oosterhof K20

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren, Hidde

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.