Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 10 mei 2014.

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – NKC ’51 1 ( 1095)                                     Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:    KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Femke, Karin

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – NKC ’51 2 ( 4405)                                     Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:    KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Lotte, Marije, Willeke

Spelers                 :               Bart, Bram, Jesper, Karel, Laurens, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Wageningen 8 ( 4239)                             Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter:    Robert

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Celine, Diana, Ilia, Linda, Marleen

Spelers                 :               Arjan, Dion, Geert, Jordi, Tim

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman 4 – Regio ’72 4 (12459)         Kampen, Sp. De Maten  

Aanvang               :               15:00 uur

Vertrek                  :               13.45 uur

Speelsters            :              Loes, Marjolein, Paulien, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Roan, Roberto, Edo, Mike, Sjoerd

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Sparta (Zw) 5 (12168)                             Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter:    Gert L.

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Danah, Jolanda, Monique, Natascha, Sylvia

Spelers                 :               Paul, Robert, Stingray, Jorn

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Achilles (A) A1 – Regio ’72 A1 ( 7466)                          Almelo, Sp. Ossekoppelerhoek  

Aanvang               :               12:15 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Aniek, Lauren, Saskia, Dagmar, Pascalle 

Spelers                 :              Ronald, Ruben, Thijs, Thomas, Tijs

Coach                   :               Marike, Tim                                          Vervoer: Schoemaker (T), van ’t Erve, Veldhuis

 

Wedstrijd             :              ASVD A2 – Regio ’72 A2 (12790)                                   Dronten, Veld ASVD  

Deze wedstrijd is afgelast. De wedstrijd wordt op 21 mei ingehaald op 19.30 uur. 

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger B2 – Regio ’72 B1 (13106)                 Apeldoorn, Sp. Orderbos  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Lisa, Rianne, Inez

Spelers                 :               Robin, Thijs, Tobias, Paul

Coach                   :               Edo                                                       Vervoer: van Leeuwen, Brummel, Edo

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Rood-Wit C1 (24838)                            Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter:    Hidde

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Casper, Jochem, Niels, Remon

Coach                   :               Robin, Tim

 

Wedstrijd             :              DWS C2 – Regio ’72 C2 (13537)                                    Kootwijkerbroek, veld DWS  

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Kaely, Kayleigh, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova

Spelers                 :               Brend, Jurre

Coach                   :               Paul                                                      Vervoer: Liefers, de Bruin, van Ommen

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – DOS Kampen/Veltman D5 (14065)   Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter:    Albert

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Carlijn, Lisanne, Nisa, Sanne

Spelers                 :               Remon, Roan

Coach                   :               Dion, Saskia, Rianne

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D2 – Noviomagum D2 (14297)                    Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter:    Marjolein

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Celine, Dionne, Marit, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda, Jordi

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Steeds Hooger E2 (14806)                 Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter:    Loes

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Lieke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Jorn

 

Wedstrijd             :              Rheko F3 – Regio ’72 F1 (15750)                                  Rheden, Sc IJsselsingel  

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren                                  Vervoer: Schoemaker, vd Veen

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.