Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 13 september 2014.

Programma voor zaterdag 13 september 2014

 

Wedstrijd             :              Juventa/GoedeOrde 1 – Regio ’72 1 ( 1310)              Sp Kruserbrink K40

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Karin, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              CSL 3 – Regio ’72 2 ( 4594)                                             Sc Britsenburgh K60

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               14.30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Marije, Marleen, Lauren

Spelers                 :               Bram, Jordi, Laurens, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DOS-WK 5 (  143)                                     Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Celine, Diana, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim, Kasper

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              d’Ommerdieck 2 – Regio ’72 4 (   65)                           vv Nieuwleusen K60

Aanvang               :               13:45 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Danah, Jodie, Jolanda, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Lars, Stefan, Wouter

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Wageningen 9 (  492)                              Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Angela, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman A1 – Regio ’72 A1 ( 6828)     Sp De Maten K60

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Sjoerd

Coach                   :               Marike, Tim                          Vervoer: van Mossel, Huisman, Molendijk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – De Meeuwen A3 (  718)                        Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :              Anne,  Anne Dien, Carlijn, Inez, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Thijs

Coach                   :               Bart, Mart

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart B1 – Regio ’72 B1 (  964)                       Sp De Pelikaan K40

Aanvang               :               11:45 uur

Vertrek                  :               10.30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben

Coach                   :               Tim, Dion                             Vervoer: van der Haar,  Volkers,  Holubek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Reehorst C3 (4139)                              Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Robin

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre

Coach                   :               Jordi, Elvira

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger D1 – Regio ’72 D1 ( 1945)                  Sp Orderbos K40

Aanvang               :               11:15 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne,

Coach                   :               Saskia, Linda                      Vervoer: Riphagen, Dijkstra, Dollenkamp

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Elburg E5 ( 2469)                                   Sp Oosterhof K20

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Erica

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Atalante F1 ( 3169)                                Sp Oosterhof K20

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Femke

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren, Hidde

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.