Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 17 mei 2014

Wedstrijd             :              Dindoa 1 – Regio ’72 1 ( 1183)                                       Ermelo, De Zanderij (Dindoa)  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.30 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Femke, Karin

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Dindoa 3 – Regio ’72 2 ( 4543)                                       Ermelo, De Zanderij (Dindoa)  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Lotte, Marije, Willeke

Spelers                 :               Bart, Bram, Jesper, Laurens, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 4 ( 4473)                           Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter:    Robert

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Celine, Diana, Ilia, Linda, Marleen

Spelers                 :               Arjan, Geert, Jordi, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Hellas ’63 3 (12550)                                 Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:30 uur                                             scheidsrechter:    Chantal

Aanwezig             :               17:00 uur                                            verzet in tijd

Speelsters            :               Linda, Loes, Marjolein, Samantha, Semeijne

Spelers                 :               Roan, Stefan , Wouter, Paul R., Sjoerd

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Oranje Zwart 5 (12194)                          Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter:    Geert

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Danah, Jodie, Jolanda, Monique, Natascha, Sylvia

Spelers                 :               Robert, Dion,Gert L., Jelle

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              KVZ A2 – Regio ’72 A1 ( 7531)                                       Zutphen, Sportcomplex Zuidveen  

Aanvang               :               13:45 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Laura, Lauren, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Ruben, Thijs, Thomas, Tijs

Coach                   :               Marike, Tim                                          Vervoer: Stegeman, v Triest, Schoemaker (T)

 

Wedstrijd             :              Rood-Wit A2 – Regio ’72 A2 (12825)                            Wezep, De Brink  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Dagmar, Inez, Pascalle, Tessa

Spelers                 :               Jorn, Mike, Paul, Sjoerd

Coach                   :               Roberto                                                                Vervoer: Roeloffzen, vd Haar, Tahapary

 

Wedstrijd             :              Devinco B1 – Regio ’72 B1 (13181)                             Deventer, Sp. Rielerenk

Aanvang               :               11:30 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Deborah, Lisa, Rianne

Spelers                 :               Robin, Thijs, Tobias

Coach                   :               Edo                                                       Vervoer: van Leeuwen, Schoneville, Leerkes

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – TOP (V) C1 (24896)                               Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter:    Karin

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby,  Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Casper, Jochem, Niels, Remon

Coach                   :               Robin, Tim

 

Wedstrijd             :              ODIK C4 – Regio ’72 C2 (13593)                                   Barneveld, Sp. Oosterbos  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kayleigh, Maaike, Melany, Merel, Nova

Spelers                 :               Brend, Jurre

Coach                   :               Paul                                                      Vervoer: Riphagen, Proper,  Vijge

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Sparta (Zw) D3 (14149)                       Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter:    Annemarije

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Carlijn, Lisanne, Nisa, Sanne

Spelers                  :               Remon, Roan

Coach                   :               Dion, Saskia, Rianne

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D2 – Duko D2 (14302)                                   Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter:    Marije

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Celine, Dionne, Marit, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda, Jordi

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E2 (14836)                              Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter:    Willeke

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Lieke, Rachel

Spelers                 :               Floris

Coach                   :               Chantal, Jorn

 

Wedstrijd             :              Mélynas F1 – Regio ’72 F1 (15752)                               Brummen, De Hazenberg  

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kim

Spelers                 :               Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren                                  Vervoer: Visser, Heideveld

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.