Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 24 mei 2014.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Sparta (N) 1 ( 2352)                                 Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:    KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Femke, Karin

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Sparta (N) 2 ( 6728)                                 Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:    KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Lotte, Marije, Willeke

Spelers                 :               Bram, Jesper, Karel, Laurens, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Devinco 3 – Regio ’72 3 ( 4702)                                     Deventer, Sp. Rielerenk  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.30 uur

Speelsters            :               Celine, Diana, Ilia, Linda, Marleen

Spelers                 :               Arjan, Dion, Geert, Jordi

 

Wedstrijd             :              De Meeuwen 5 – Regio ’72 4 (12564)                          Putten, Sp. Putter Eng  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Linda, Loes, Marjolein, Paulien, Semeijne

Spelers                 :               Arjan, Roan, Roberto, Stefan , Wouter

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Rheko 5 – Regio ’72 5 (12221)                                       Rheden, Sc IJsselsingel  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Danah, Monique, Natascha, Sylvia

Spelers                 :               Paul, Robert, Jelle, Kasper

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Devinco A1 ( 8277)                               Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter:    KNKV

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Laura, Lauren, Ruth, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Ronald, Ruben, Thijs, Thomas, Tijs

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – DOS Kampen/Veltman A2 (12924)   Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter:   Gert L.

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Dagmar, Inez, Pascalle, Tessa

Spelers                 :               Jorn, Mike, Sjoerd, Tobias

Coach                   :               Roberto

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Zwaluwen B1 (13265)                          Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:15 uur                                             scheidsrechter:    Thomas G.

Aanwezig             :               10:45 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Deborah, Rianne, Tessa. Pascalle

Spelers                 :               Robin, Thijs, Tobias

Coach                   :               Edo

 

Wedstrijd             :              Amicitia C2 – Regio ’72 C1 (24946)                              Vriezenveen, Sp. Het Midden  

Aanvang               :               10.00 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Casper, Jochem, Niels, Remon

Coach                   :               Robin, Tim                                           Vervoer: vd Haar, Bakkenes, Gensen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C2 – MIA C4 (13720)                                      Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:15 uur                                             scheidsrechter:    Arjan V.

Aanwezig             :               09:45 uur

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kayleigh, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova

Spelers                 :               Brend, Jurre

Coach                   :               Paul

 

 

Wedstrijd             :              Dindoa D4 – Regio ’72 D1 (14214)                                                Ermelo, De Zanderij (Dindoa)

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.45 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Carlijn, Lisanne, Nisa, Sanne

Spelers                 :               Remon, Roan

Coach                   :               Dion, Saskia, Rianne                                         Vervoer: Visser, Akkoc, Wijnberg

 

Wedstrijd             :              De Hazenkamp D1 – Regio ’72 D2 (14308)                                Nijmegen, Veld De Hazenkamp  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.30 uur

Speelsters            :               Celine, Dionne, Marit, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda, Jordi                                                         Vervoer: van Essen, Noordijk

 

Wedstrijd             :              ODIK E4 – Regio ’72 E1 (14853)                                    Barneveld, Sp. Oosterbos

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Lieke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               Floris

Coach                   :               Chantal, Jorn                                                      Vervoer: van Lokhorst, Bockhoven

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – KVZ F3 (15755)                                       Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter:    Ruth

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Dionne, Dyan

Spelers                 :               Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.