Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma oefenwedstrijden zaterdag 1 november 2014.

Aanschrijving voor zaterdag 1 november 2014

 Zaalwacht:
16.00 – 19.00: Jolanda, Maeike

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DKOD 1                                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17.45 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               16.30 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – DKOD 2                                                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16.30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               15.30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Marije, Marleen

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Laurens, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Wageningen A2 – Regio ’72 A1                                     Wageningen, de Aanloop

Aanvang               :               15.15 uur

Aanwezig             :               13.30 uur vanaf de Zichtstede

Speelsters            :               Anne, Lauren, Lisa, Pascalle, Aniek

Spelers                 :               Douwe, Mike, Tijs, Jorn, Sjoerd

Coach                   :               Marike                                            vervoer: Schoemaker (L), Schoemaker (T), Volkers

 

Wedstrijd             :              Rood Wit A2  – Regio ’72 A2 (  793)                              Wezep, Erica Terpstrahal

Aanvang               :               18.30 uur

Vertrek                  :               17.30 uur vanaf de Zichtstede

Speelsters            :              Carlijn, Inez, Rianne, Lisa, Pascalle

Spelers                 :               Jorn, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Roberto                                           Vervoer: Roberto, Ganzevles, Brummel

 

Wedstrijd             :              Rood Wit A3 – Regio ’72 B1                                           Wezep, Erica Terpstrahal

Aanvang               :               16.10 uur

Aanwezig             :               15.00 uur vanaf de Zichtstede

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion                                             vervoer: Holubek, van Triest, van der Haar

 

Wedstrijd             :              Rood Wit C1 – Regio ’72 C1                                            Wezep, Erica Terpstrahal

Aanvang               :               13.10 uur

Aanwezig             :               12.15 uur vanaf de Zichtstede

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon, Remon

Coach                   :               Jordi, Elvira                                         vervoer: Visser, Visser, Stofbergen

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.