Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma startdag zaterdag 21 maart 2015.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DKOD 1

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               15.30uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – DKOD 2

Aanvang               :               15.00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               14.00 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Marleen

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Elburg A1

Aanvang               :               11.15 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               10.30 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Sjoerd, Ronald

Coach                   :               Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Elburg B1               

Aanvang               :               10.00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               09.30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Loes, Noa, Elise, Josje

Spelers                 :               Jochem, Tobias

Coach                   :               Dion, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Regio’72 C1 (Gras)

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               11:00 uur

 

B2

Speelsters            : :             Elise, Esmee,  Kaely, Kelly, Josje,  Julia, Maaike, Nova, Loes

Coach                   :                Ilse

 

C1

Speelsters            :               Kely, Melany, Merel, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Jordi

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 S3/S4/S5/A2

Aavang                 :               12.30 uur                                             Deze wedstrijd wordt onderling gefloten.

Aanwezig             :               12.00 uur

 

S3

Speelsters            :               Aniek 1/2, Diana, Linda Rod 1/2, Semeijne

Spelers                 :               Dion, Roberto, Tim

Coach                   :               Mart

 

S4

Speelsters            :              Loes, Rianne

Spelers                 :               Lars, Robert

Coach                   :               Henk

 

S5

Speelsters            :               Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Bart, Kasper, Matthijs, Roan

Coach                   :               Janus

 

A2

Speelsters            :               Anne Dien, Inez, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn 1/2, Ronald, Robin, Thijs

Coach                   :               Bart

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.