Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 1 oktober 2016

scheidsrechterScheidsrechtersbegeleider: Geert (alleen ’s morgens)

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – SDO (V) 1 ( 2408)                          Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – NKC ’51 3 ( 4574)                              Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Thijs, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Spirit 4 – Regio ’72 3 ( 3969)                         Voorthuizen, sp. Overhorst

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R, Pascalle, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor 8 – Regio ’72 4 ( 1467)             Bennekom, Sp. De Eikelhof

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, RianneKelly

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Lars, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 5 ( 3090)                                      Zutphen, Spc. Zuidveen

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst.
Zaterdag 15 oktober om 13.45 uur wordt de wedstrijd ingehaald.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wesstar A1 ( 5701)                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Lisa, Loes, Noa, Elise

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Casper

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Elburg B2 ( 3383)                         Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:45 uur                                             scheidsrechter: Tim v H.

Aanwezig             :               12:15 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :

 

Wedstrijd             :              ODIK B3 – Regio ’72 B2 (  610)                          Barneveld, Sp. Oosterbos

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Sanne, MaritCarlijn

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: Dollenkamp, Noordijk, Visser

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – d’Ommerdieck C1 ( 2704)           Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:45 uur                                             scheidsrechter: Bart

Aanwezig             :               11:15 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa, NienkeChantal

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              KVZ D3 – Regio ’72 D1 ( 1353)                              Zutphen, Spc. Zuidveen

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Jorn, Floris, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby                       Vervoer: Harmsen, van Lokhorst, Dijkstra

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – KVZ E2 ( 1666)                            Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:45 uur                                             scheidsrechter: Loes

Aanwezig             :               10:15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Steeds Hooger E1 ( 3146)              Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:45 uur                                             scheidsrechter: Noa

Aanwezig             :               10:15 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes vT

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Steeds Hooger F1 ( 1336)            Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               09:45 uur                                             scheidsrechter: Annemarije

Aanwezig             :               09:15 uur

Speelsters            :               Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.