Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 10 december 2016

Programma voor zaterdag 10 december 2016

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Gert L.

Zaalwacht:

11.45 – 14.15: Lauren, Elvira

14.15 – 16.45: Jisca, Hennie

16.45 – 19.15: Rianne G, Josje

 

Team van de week: E1

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – HKC (U) 1                                        Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:30 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – HKC (U) 2                                       Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Robert S.

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Kesteren 3 – Regio ’72 3                                       Kesteren, De Leede  

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               15.45 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R., Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Peter, Tim, Tijs

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen 4 – Regio ’72 5                              Kampen, De Reeve  

Aanvang               :               15:15 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H., Thijs R., Wouter H., ____

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wesstar A1                                  Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle, Elise

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Casper

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Duko B1 – Regio ’72 B1                                      Duiven, Triominos (spoorzone)

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon H

Coach                   :               Barry, Ronald                                      vervoer: Hartman, vEssen, Holubek

 

Wedstrijd             :              Dindoa B3 – Regio ’72 B2                                   Ermelo, Dindoa-hal  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Esmee, ____

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: v Drie, Schoneville

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Steeds Hooger/Atalante C4           Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Niels vT

Aanwezig             :               12:45 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa, ____

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – DLKV D1                                   Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Linda P

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – DKOD E1                                      Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Tobias

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Olympus ’58 E2                            Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Thijs R

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – DOS Kampen F1                           Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Noa

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.