Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 10 maart 2018

Zaalwacht

9.30 – 11.45: Roan, Semeijne

11.45 – 14.00: Sylvia, Wouter H

14.00 – 16.00: Ans, Gea

16.00 – 18.15: Jorn G, Melanie

 

Team van de week: Kangoeroes

 

Scheidsrechtersbegeleider: Geert en Gert L

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Rheko 1                       Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Rheko 2                       Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Arjan v T

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Loes, Pascalle, Willeke

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Mélynas 2 – Regio ’72 3                   Dieren, Theothorne  

Aanvang               :               13:40 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Marleen

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Karel

 

Wedstrijd             :              KIOS ’45 2 – Regio ’72 4                   Bergentheim, Möllincksslag  

Aanvang               :               16:15 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Rianne

Spelers                 :               Dion, Roan, Tim, Wouter, ____, ____

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – SEV 3                           Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               13:10 uur                                             scheidsrechter: Peter

Aanwezig             :               12:40 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne, Sylvia

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan, Wouter H, Roan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DVO/Accountor A3                                Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               14:20 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               13:35 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Olympia ’22 A1                       Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs vt E.

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Maud, Roelinda, Dionne, Babette, Celine, Marit, Lisanne

Spelers                 :               Nick

Coach                   :               Dion, Bart

 

Wedstrijd             :              Devinco B3 – Regio ’72 B1                             Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               16:05 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem, Anne                     Vervoer: vd Hoogen, Kip, v Essen, Beekman

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – WIKO/Aladna C1                    Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Willeke

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Nienke, Sarah, Kristin, Kim

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – DLKV D1                  Vaassen, de Wieken  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Ronald

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi, Ruth

 

Wedstrijd             :              Zwaluwen E1 – Regio ’72 E1                          Zevenaar, Heerenmaten  

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               7.45 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian

Coach                   :               Loes, Pascalle                    Vervoer: v Mossel, vd Braak, Bosch

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors