Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 10 september 2016

 

scheidsrechterScheidsrechtersbegeleider: Gert L

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Steeds Hooger 1 ( 1237)                 Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Rheko 3 ( 3530)                              Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Thijs, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              SEV (Z) 3 – Regio ’72 4 ( 1468)                     Zelhem, Sp. De Pluimerskamp

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Lars, Robert, Sjoerd, Stefan

 

Wedstrijd             :              Wageningen 8 – Regio ’72 5 ( 3089)                 Wageningen, Dolderstraat  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               14.00 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, Tessa

Spelers                 :              Matthijs, Roan, Robin H., Roberto, Thijs R., Wouter, Sjoerd

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Rigtersbleek/Cottus A1 ( 5512)  Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV SR HKC (He)

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Lisa, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Tobias

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Sparta (Zw) B2 ( 2155)                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:45 uur                                             scheidsrechter: Bart

Aanwezig             :               12:15 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :

 

Wedstrijd             :              Spirit B4 – Regio ’72 B2 (  608)                       Voorthuizen, Spc. Overhorst

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Sanne, MaaikeJulia

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: Schoneville, van Ommen, Visser

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Elburg C4 (   73)                                 Vaassen, Sp. Oosterhof  

 

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst.
Zaterdag 15 oktober om 11.30 uur wordt deze wedstrijd ingehaald.

 

Wedstrijd             :              NKC ’51 D2 – Regio ’72 D1 ( 1352)            Nijverdal, Sp. Gagelman

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.30 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Jorn, Floris, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby                       Vervoer: Bourgonje, Willemsen, Koele

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Atalante E1 ( 2323)                    Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:45 uur                                             scheidsrechter: Lisa

Aanwezig             :               10:15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Atalante E2 ( 2522)                    Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:45 uur                                             scheidsrechter: Anne

Aanwezig             :               10:15 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Noa

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Mélynas F1 (  394)                       Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               09:45 uur                                             scheidsrechter: Laura

Aanwezig             :               09:15 uur

Speelsters            :               Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.