Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 11 oktober 2014.

Programma voor zaterdag 11 oktober 2014

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Thrianta 1 ( 1773)                                     Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Ricardo, Robin, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Thrianta 2 ( 5455)                                     Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Karin, Marije, Marleen

Spelers                 :               Bram, Jesper, Jordi, Laurens, Thijs, Thomas

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – WB/Green Organics 5 (  144)                                Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Celine, Diana, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim, Jordi

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Ermelo 2 – Regio ’72 4 (   52)                                          De Zanderij (Ermelo) G40

Aanvang               :               11:15 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Danah, Jodie, Jolanda, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Lars, Lennart, Robert, Stefan

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – KVZ A1 ( 6955)                                       Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Jelle

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Aniek, Anne

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Paul, Sjoerd

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Unitas/Perspectief A3 (  720)             Sp Oosterhof K60

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Anne, Anne Dien, Inez, Rianne, Aniek

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Sjoerd

Coach                   :               Bart

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) B2 – Regio ’72 B1 ( 1229)                        Stadshagen K50

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion                             Vervoer: van Triest, van Leeuwen, van der Haar

 

Wedstrijd             :              Duko C1 – Regio ’72 C1 ( 1312)                                     Sp De Nieuweling K40

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               9.15 uur

Speelsters            :               Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon

Coach                   :               Jordi                                   Vervoer: van Ommen, Schoneville, van Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – KVZ D3 ( 1853)                                       Sp Oosterhof K40

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Marjolein

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Alishya, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lisanne, Marit, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Saskia, Linda

 

 

Wedstrijd             :              Hellas ’63 E3 – Regio ’72 E1 ( 2971)                            Sp De Wiltsangh G24

Aanvang               :               14:25 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal                                                               Vervoer: Bockhoven, Bourgonje

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger F1 – Regio ’72 F1 ( 3230)                   Sp Orderbos K24

Aanvang               :               11:15 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper

Coach                   :               Lauren, Hidde                     Vervoer: vd Veen, Schoemaker

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.