Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 12 december 2015

Programma zaterdag 12 december 2015

 Zaalwacht:

14.45 – 17.00: Arjan V, Stefan

17.00 – 19.00: Willeke, Anne Dien

19.00 – 21.00: Marjolein, Samantha

 

Wedstrijd             :              Tiel ’72 1 – Regio ’72 1 (12853)                                      Tiel, Westroyenhal  

Aanvang               :               19:35 uur

Vertrek                  :               17.15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Tiel ’72 2 – Regio ’72 2 (16525)                                      Tiel, Westroyenhal  

Aanvang               :               18:15 uur

Vertrek                  :               16.15 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – DVO/Accountor 10 ( 5780)                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               19:45 uur                                             scheidsrechter: Gert L.

Aanwezig             :               19:15 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – KVZ A3 ( 4877)                                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:30 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               18:00 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Laura, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, Niels ENiels T.

Coach                   :               Dion, Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – AKC (Al) B1 (20456)                             Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:30 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               16:45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Elise

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias, Remon E, Casper

Coach                   :               Arjan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Oranje Zwart B2 ( 9093)                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter: Thijs E

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi

 

Wedstrijd             :              Olympus ’58 D1 – Regio ’72 D1 ( 7090)                       Doetinchem, De Bongerd  

Aanvang               :               11:35 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn                         Vervoer: Willemsen, Beekman, Bockhoven

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Marknesse E1 (12837)                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Lauren

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Atalante F1 ( 7644)                                Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Loes

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.