Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 12 januari 2019

Aanschrijving voor zaterdag 12 januari 2019

Zaalwacht:
10.45 – 13.15      :               Rosanne, Pascalle
13.15 – 15.45      :               Rianne, Stefan
15.45 – 18.15      :               Jolanda, Mart
18.15 – 20.45      :               Nynke, Bart vO

Scheidsrechtersbegeleider: Joop

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Animo 1 (21755)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               19:20 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               18:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Animo 2 (23275)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               18:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               17:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 5 – Regio ’72 3 (45802)       Arnhem, Valkenhuizen 4
Aanvang               :               15:35 uur
Vertrek                  :               14.15 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD 5 – Regio ’72 4 (45788)           Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               14:20 uur
Vertrek                  :               13.00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Rivalen 3 (45796)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               16:15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :          Regio ’72 A1 – DOS Kampen/Veltman A3 (44508)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – KVZ B3 (41517)             Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DLKV C1 (48017)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Kasper
Aanwezig             :               13:00 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Dindoa D2 (48028)              Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth
Aanwezig             :               12:00 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E2 (31028)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Maaike
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – SKF F1 (27400)          Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Merel
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe

Wedstrijd             :              Regio ’72 F2 – MIA F5 (27417)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Casper
Aanwezig             :               11:00 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors