Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 12 maart 2016

Programma zaterdag 12 maart 2016

Zaalwacht:

10.45 – 13.00: Angela, Leandra

13.00 – 15.15: Roberto, Roan

15.15 – 17.30: Semeijne, Thijs E.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DWS 1 (12787)                                          Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:45 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Unitas/Perspectief 5 (16367)                               Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:45 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Reehorst ’45 3 ( 8789)                            Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               12:45 uur

Speelsters            :               Aniek, Erica, Diana, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Thijs E

 

Wedstrijd             :              ASVD 5 – Regio ’72 5 (10759)                                        Dronten, ’t Dok

Aanvang               :               18:35 uur

Vertrek                  :               17.15 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter

 

Wedstrijd             :              ODIK A2 – Regio ’72 A1 ( 7307)                                     Barneveld, Veluwehal

Aanvang               :               12:10 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Schoneville, van der Haar, Riphagen

 

Wedstrijd             :              Antilopen/Lancyr Dee B2 – Regio ’72 B1 (20567)     Leusden, De Korf  

Aanvang               :               14:50 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Arjan                      Vervoer: vd Haar, van Triest, vd Zee

 

Wedstrijd             :              Elburg B1 – Regio ’72 B2 ( 5895)                                  Elburg, ’t Huiken  

Aanvang               :               17:00 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon H

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: van Essen, van Drie, Bonnink

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – DOS Kampen/Veltman C5 ( 7100)    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Rivalen/Diderna D1 ( 5239)                                Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Lars

Aanwezig             :               11:00 uur                                             begeleider: Geert

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn

 

Wedstrijd             :              Rood-Wit E4 – Regio ’72 E2 ( 5556)                              Wezep, Erica Terpstrahal  

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               08.00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                  :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem                  Vervoer: Harmsen, Schoemaker

 

Wedstrijd             :              KVZ F1 – Regio ’72 F1 ( 8522)                                        Zutphen, Hanzehal 3

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira                             Vervoer: Punt, Woudstra

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.