Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 12 mei 2018

Programma voor zaterdag 12 mei 2018

Scheidsrechtersbegeleider: Gert Leskens

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – VIKO 1 ( 5418)   Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               14:15 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – VIKO 2 ( 3891)   Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Elvira, Erica, Loes, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert

Wedstrijd             :              Devinco 4 – Regio ’72 3 (47909)  Deventer, Sportpark Rielerenk
Aanvang               :               17:00 uur
Vertrek                  :               15.45 uur
Speelsters            :               Aniek, Eline, Laura, Liliane, Marleen, Bernadet, Maaike
Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald

Wedstrijd             :              SEV 3 – Regio ’72 4 (49573)   Zelhem, Sportpark “De Pluimerskamp” (G)
Aanvang               :               17:15 uur
Vertrek                  :               16.00 uur
Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Tessa, Jisca, Ilia
Spelers                 :               Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Olympia ’22 3 – Regio ’72 5 (52408)Borculo, Sportpark De Wildbaan (G)
Aanvang               :               11:45 uur
Vertrek                  :               10.15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne, Tessa, Marije
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Oost-Arnhem A2 ( 6664) Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)
Aanwezig             :               13:15 uur
Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Noa, Roelinda, Lisanne
Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias, Nick 
Coach                   :               Marike

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – DVO/Accountor A6 (47743)  Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Gert L
Aanwezig             :               12:00 uur
Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Dionne, Lieke, Maud, Carlijn, Rosanne
Spelers                 :               Nick
Coach                   :               Bart, Dion

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Apeldoorn B3 (50133)    Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               11:15 uur                                             scheidsrechter: Peter
Aanwezig             :               10:45 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              Telstar C2 – Regio ’72 C1 (49259)         Hoevelaken, Sportpark Middelaar
Deze wedstrijd wordt in overleg met de tegenstander ingehaald op donderdag 17 mei 2018 om 18.15 uur.

 

Wedstrijd             :              KVZ D2 – Regio ’72 D1 (52851)      Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               9.45 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin
Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors, Jouke 
Coach                   :               Jordi                      Vervoer: Klinkum, Woudstra, Schoemaker

Wedstrijd             :              Apeldoorn E2 – Regio ’72 E1 (48233)   Apeldoorn, Sportpark Orderbos
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               9.00 uur
Speelsters            :               Jente, Noor, Puck, Roos
Spelers                 :               Jouke, Julian
Coach                   :               Ilia, Loes                               Vervoer: van Mossel, Bosch

Wedstrijd             :              Rheko F2 – Regio ’72 F1 (51135)     Rheden, Sportcomplex IJsselsingel
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               8.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Koen, Mart, Siebe
Coach                   :               Linda                     Vervoer: Dijkstra, Dijkstra, Klein

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors