Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 12 november 2016

Programma voor zaterdag 12 november 2016

 

Zaalwacht:

15.45 – 17.45: Tim K., Jorn S

17.45 – 19.45: Josje, Stefan

 

Wedstrijd             :              VIKO 1 – Regio ’72 1                                        Vianen, Helsdingen  

Aanvang               :               17:35 uur

Vertrek                  :               15.15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

 

Wedstrijd             :              VIKO 2 – Regio ’72 2                                     Vianen, Helsdingen  

Aanvang               :               16:20 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – ODIK 5                                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               18:15 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               17:45 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R., Pascalle, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem A1 – Regio ’72 A1                 Arnhem, Valkenhuizen (veld 4)

Aanvang               :               12:45 uur

Vertrek                  :               11.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, ____, Elise

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Casper

Coach                    :               Marike                   Vervoer: vd Zee, Volkers, v Triest

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – DLKV B1                                    Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Karel

Aanwezig             :               16:45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon H

Coach                   :               Ronald, Barry

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Exakwa B2                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:15 uur                                             scheidsrechter: Linda P

Aanwezig             :               15:45 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Maaike,Julia

Coach                   :               Bernadet, Marleen

 

Wedstrijd             :              MIA F1 – Regio ’72 F1                     Amersfoort, Bokkeduinen

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela                           Vervoer: vd Braak, v Mossel

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.