Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 12 oktober 2019

Programma voor zaterdag 12 oktober 2019

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – KVZ 1                           Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               14:15 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – KVZ 2                           Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               14:10 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)
Aanwezig             :               13:10 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Mélynas 2                   Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               12:50 uur                                             scheidsrechter: Pieter
Aanwezig             :               12:05 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Sparta (N) 3                 Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               16:30 uur

Wedstrijd             :              Hellas ’63 2 – Regio ’72 5                Nunspeet, Sp. De Wiltsangh
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               13.00 uur

Wedstrijd             :              Devinco A3 – Regio ’72 A1                   Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               14:45 uur
Vertrek                  :               13.30 uur

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Rivalen B1                     Vaassen, sp. Oosterhof
Deze wedstrijd wordt vandaag niet gespeeld.

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – KVZ C2                     Vaassen, sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Ruth
Aanwezig             :               10:00 uur

Wedstrijd             :              Rheko D1 – Regio ’72 D1                  Rheden, Spc. IJsselsingel
Aanvang               :               09:30 uur
Vertrek                  :               8.15 uur

Wedstrijd             :              Exakwa E5 – Regio ’72 E1                 Lelystad, Sp. Langezand (1G)
Aanvang               :               11:15 uur
Vertrek                  :               9.45 uur

Wedstrijd             :              Rheko F1 – Regio ’72 F1          Rheden, Spc. IJsselsingel
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               7.45 uur

Wedstrijd             :              Spirit F2 – Regio ’72 F2           Voorthuizen, Spc. Overhorst (3G)
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               7.45 uur

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors