Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 12 september 2015

Programma voor zaterdag 12 september 2015

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Juventa/GoedeOrde 1 (  418)                       Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               15:30 uur

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Robin, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – DOS Kampen/Veltman 3 ( 3035)          Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               14:00 uur

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Erica, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Ricardo, Ronald, Thomas, Tijs

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              SkunK 2 – Regio ’72 5 (  425)                                         Nijmegen, Universitair Spc.

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Diana

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter, Roberto

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) A2 – Regio ’72 A1 ( 1087)                         Zwolle, Stadshagen

Aanvang               :               14:45 uur

Vertrek                  :               13.30 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Laura, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: van Mossel, Brummel, Molendijk

 

Wedstrijd             :              KVZ B2 – Regio ’72 B1 ( 8212)                                       Zutphen, Sc. Zuidveen

Aanvang               :               12:20 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Elise

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Arjan                                      Vervoer: Volkers, vd Haar, Engelman

 

Wedstrijd             :              Atalante B1 – Regio ’72 B2 ( 1151)                               Apeldoorn, Sp.  De Maten

Aanvang               :               13:10 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike, Nova

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: Holubek, Stofbergen, Ronde, Hartman

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Steeds Hooger C2 ( 1565)                  Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               12:45 uur                                             scheidsrechter: Ronald

Aanwezig             :               12:15 uur

Speelsters            :               Alishya , Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit, Melany,

Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek

 

Wedstrijd             :              Elburg D4 – Regio ’72 D1 ( 2476)                                  Elburg, Burg. Bode Sp.

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.30 uur

Speelsters            :               Babette, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa, Nisa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn                         Vervoer: vd Ziel, Bourgonje, Koele

 

Wedstrijd             :              WB/Green Organics E1 – Regio ’72 E1 ( 2737)         Kampen, Sp. Hagenbroek

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               07.45 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Sybe

Coach                   :               Linda                                    Vervoer: Heideveld, Dijkstra

 

Wedstrijd             :              Atalante E2 – Regio ’72 E2 ( 2822)                                Apeldoorn, Sp.  De Maten

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               09.00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem                  Vervoer: Harmsen, de Groene

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Devinco F1 ( 3355)                                Vaassen, Sp. Oosterhof (K)

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Loes

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.