Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 13 december 2014.

 

Programma voor zaterdag 13 december 2014

 

Zaalwacht:

14.00 – 16.45: Jolanda B, Caroline

16.45 – 19.15: Mike, Lennart

 

Wedstrijd             :              Thrianta 1 – Regio ’72 1 (11296)                                                   Hoogeveen, Zwembadweg

Aanvang               :               18:50 uur

Vertrek                  :               16.45 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Thrianta 2 – Regio ’72 2 (14180)                                                   Hoogeveen, Zwembadweg

Aanvang               :               17:25 uur

Vertrek                  :               15.45 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Marije, Marleen

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Ruben

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – ODIK 5 ( 7197)                                                          Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:45 uur                                             scheidsrechter:                   Chantal

Aanwezig             :               17:00 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, LindaRod, Tessa, Kirsten

Spelers                 :               Dion, Roberto, Tim, Kasper

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) A1 – Regio ’72 A1 (17614)                                        Zwolle, Windesheim

Aanvang               :               14:15 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Sjoerd

Coach                   :               Marike, Tim                          Vervoer: Schoemaker (L), Brummel, Volkers

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – Wageningen A3 ( 6405)                                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter:                   Jelle

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Wesstar B1 ( 4299)                                              Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:                   Geert

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Dion, Tim

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) C2 – Regio ’72 C1 (10994)                                       Zwolle, Windesheim

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Esmee, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon, Remon

Coach                   :               Elvira, Jordi, Tijs                 Vervoer: van Essen, Holubek, Stofbergen, Visser (S)

 

Wedstrijd             :              KVZ D3 – Regio ’72 D1 ( 8527)                                                       Zutphen, Hanzehal

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Nisa, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Linda, Saskia                      Vervoer: Riphagen, Dijkstra, Dollenkamp, Akkoc

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Mlynas E1 ( 7968)                                              Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter:                   Ruth

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Aniek, Chantal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Exakwa F1 (11277)                                                              Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter:                   Erica

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper, Sjors

Coach                   :               Hidde

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.