Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 13 februari 2016

Programma zaterdag 13 februari 2016 

Zaalwacht:

16.15 – 18.30: Thijs R., Mike

18.30 – 21.00: Stefan, Rianne G.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Tiel ’72 1 (12994)                                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               19:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               18:15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Tiel ’72 2 (16856)                                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               17:15 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DVO/Accountor 9 (10344)                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               16:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Erica, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Kasper, Matthijs

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor 10 – Regio ’72 4 (10284)                   Bennekom, DVO-hal  

Aanvang               :               13:30 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke, Samantha

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, KasperWilleke, Rianne

 

Wedstrijd             :              KVZ A3 – Regio ’72 A1 ( 8619)                                       Zutphen, Hanzehal

Aanvang               :               13:05 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne, Gaby

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, Jochem

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: vd Haar (R), Molendijk, Huisman

 

Wedstrijd             :              AKC (Al) B1 – Regio ’72 B1 (20550)                             Almelo, Sluiskade

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Arjan                      Vervoer: van Triest, Engelman, Volkers

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart B2 – Regio ’72 B2 ( 8029)                     Zwolle, ZBC-hal  

Aanvang               :               16:00 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: Riphagen, Hartman, Holubek

 

Wedstrijd             :              Rheko E1 – Regio ’72 E1 ( 5267)                                   Rheden, De Hangmat  

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke                     Vervoer: Heideveld, Timmer

 

Wedstrijd             :              Atalante F1 – Regio ’72 F1 ( 5618)                                Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               10:25 uur

Vertrek                  :               09.15 uur

Speelsters            :               Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira                             Vervoer: Bosch, van Mossel

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.