Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 14 februari 2015.

Programma voor zaterdag 14 februari 2015

 

Wedstrijd             :              ODIK 5 – Regio ’72 3 ( 9990)                                                           Barneveld, Veluwehal

Aanvang               :               16:20 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Aniek, Linda, Linda, Semeijne, Celine

Spelers                 :               Jorn, Roberto, Tim, Jordi

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Wageningen A3 – Regio ’72 A2 ( 5849)                                        Wageningen, De Aanloop

Aanvang               :               17:45 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart                        Vervoer: Schoneville, Roeloffzen, Huisman

 

Wedstrijd             :              Marknesse C1 – Regio ’72 C1 ( 4663)                                         Marknesse, De Triangel

Aanvang               :               14:30 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Esmee, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova

Spelers                 :               Casper, Jurre, Remon, Remon

Coach                   :               Elvira, Tijs                 Vervoer: Gensen, Liefers, de Bruin

 

Wedstrijd             :              Devinco D2 – Regio ’72 D1 ( 7559)                                               Deventer, Keizerslanden

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Nisa, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Saskia                                           Vervoer: Willemsen, Stofbergen, Kip, van Essen

 

Wedstrijd             :              Mélynas E1 – Regio ’72 E1 ( 7915)                                                              Eerbeek, De Bhoele

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek                            Vervoer: Bockhoven, Harmsen

 

Wedstrijd             :              Exakwa F1 – Regio ’72 F1 (11283)                                                              Lelystad, De Koploper

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Julian, Kasper, Sjors

Coach                   :               Hidde, Lauren                     Vervoer: Schoemaker, Heideveld, de Groene

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.