Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 14 november 2015

Programma voor zaterdag 14 november 2015

Zaalwacht:

10.15 – 12.45: Annemarije, Carmen

12.45 – 15.15: Ruth, Anne

15.15 – 18.00: Jolanda, Diana

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DKOD 1 (12571)                                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:30 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Robin, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – DKOD 2 (15867)                                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Erica, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thomas, Tijs

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – KVZ 6 ( 6600)                                             Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Thijs, TimKasper

 

Wedstrijd             :              Sparta (N) 5 – Regio ’72 5 ( 4562)                                 Nijkerk, Watergoor  

Aanvang               :               17:15 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, WillekeLoes,  Jisca

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter

 

Wedstrijd             :              Reehorst ’45 A2 – Regio ’72 A1 ( 6339)                       Ede, De Reehorst  

Aanvang               :               14:15 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Leerkes, Prosee, Ganzevles

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – ODIK B1 (20281)                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Tim van H.

Aanwezig             :               12:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, KellyAlishya

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Ruben, Tobias, Casper

Coach                   :               Arjan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Sparta (Zw) B3 ( 6868)                        Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Thomas

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon vE, Remon H

Coach                   :               Tijs, Jordi

 

Wedstrijd             :              Devinco C2 – Regio ’72 C1 (10482)                             Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               16:05 uur

Vertrek                  :               14.45 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit, Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek                      Vervoer: Willemsen, Riphagen, Liefers, Dollenkamp

 

Wedstrijd             :              Mélynas D1 – Regio ’72 D1 ( 6866)                               Eerbeek, De Bhoele  

Aanvang               :               13:30 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn                         Vervoer: vd Ziel, Dijkstra, Koele

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Duko E2 ( 7887)                                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Steeds Hooger F1 ( 9343)                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Anne

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.