Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 15 april 2017

Wedstrijd             :              Zwaluwen 1 – Regio ’72 1                              Zevenaar, Sp Hengelder

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.30 uur

Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              HHV 2 – Regio ’72 2                         Hollandscheveld, Sp. De Oosthoek (G)

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Olympia ’22 3                             Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Laura, Linda, Semeijne, Tessa

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Peter, Roan, Tim, ____

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – DOS-WK 7                                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Chantal

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Angela, Danah, Eline, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – AKC (Al) A1                              Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle, Elise, Esmee

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Casper, Remon E

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Diderna/Visser Sloopwerken B1  Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Julia, Kaely, Kelly, Maaike, Merel

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Steeds Hooger/Atalante C4        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Tim v H

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne,                                                      Tessa

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger/Atalante D2 – Regio ’72 D1      Apeldoorn, sp. Orderbos

Aanvang               :               10:30 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                  :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Gaby                      Vervoer: Bockhoven, Willemsen, Timmer

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem E1 – Regio ’72 E1                     Arnhem, Oost-Arnhem Arena

Aanvang               :               11:35 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle                              Vervoer: Klinkum, van Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Olympus ’58 E1 – Regio ’72 E2                        Doetinchem, Sp Zuid (G)

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.15 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Noa                         Vervoer: Heideveld, Woudstra

 

Wedstrijd             :              KVZ F1 – Regio ’72 F1               Zutphen, Sportcomplex Zuidveen

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander, Simon

Coach                   :               Ilia, Angela                           Vervoer: vd Braak, v Mossel, Punt

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.