Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 15 december 2018

Aanschrijving voor zaterdag 15 december 2018

Zaalwacht:
15.30 – 18.30      :               Jorn, Eline

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Woudenberg 1 (21752)            Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Woudenberg 2 (23062)           Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              SIOS ’61 1 – Regio ’72 4 (47146)              Velp, De Dumpel
Aanvang               :               13:05 uur
Vertrek                  :               11.45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia, Jisca, Marjolein
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Apeldoorn B3 – Regio ’72 B1 (41885)       Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               14:30 uur
Vertrek                  :               13.15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Willemsen, Riphagen, Dijkstra

Wedstrijd             :              Rivalen E1 – Regio ’72 E1 (31917)             Doesburg, Beumerskamp
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Bosch, Erkaya

Wedstrijd             :              Reehorst ’45 F1 – Regio ’72 F1 (27822)     Ede, ’t Riet
Aanvang               :               10:05 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: van Essen, Dijkstra (T)

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief F3 – Regio ’72 F2 (48170)          Harderwijk, De Sypel
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Vermeulen, Jolink, van Essen

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors