Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 15 juni 2019

Programma voor zaterdag 15 juni 2019

Wedstrijd             :      Thrianta 1 – Regio ’72 1 (19038)     Hoogeveen, Spc naast Tennis MAXX (G)
Aanvang               :               15:30 uur
Vertrek                  :               13.30 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren , Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Tijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :           NKC ’51 3 – Regio ’72 2 (14088)             Nijverdal, Sp. Gagelman
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marleen, Pascalle
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :          Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 5 (62172)                 Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               15:00 uur
Speelsters            :               Eline, Ilse, Laura, Liliane
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, Dion

Wedstrijd             :           Regio ’72 4 – Rivalen 3 (62161)               Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan vT
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Angela, Danah, Nynke, Marjolijn, Linda
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter, S3, S5

Wedstrijd             :          Regio ’72 5 – Devinco 5 (62082)         Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Geert
Aanwezig             :               12:00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :          Apeldoorn A2 – Regio ’72 A1 (60515)               Apeldoorn, Sp. Orderbos
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               10.00 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel
Spelers                 :               Nick, Remon, Tobias, Casper
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: Kip, Schoneville, Hartman

Wedstrijd             :          Regio ’72 B1 – De Meeuwen B3 (59369)           Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:15 uur                                             scheidsrechter: Bart vO
Aanwezig             :               10:45 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Jochem

Wedstrijd             :         Zwaluwen C2 – Regio ’72 C1 (58120)              Zevenaar, Sp. Hengelder
Aanvang               :               09:35 uur
Vertrek                  :               08.15 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Roan, Sybe
Coach                   :               Tobias                   Vervoer: Bockhoven, Harmsen, Bourgonje

Wedstrijd             :          Regio ’72 D1 – Apeldoorn D2 (55324)                  Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Thomas
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Tammar
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors

Wedstrijd             :         KVZ E2 – Regio ’72 E1 (54958)            Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               11:05 uur
Vertrek                  :               09.45 uur
Speelsters            :               Imme, Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Bosch, Klein, van Mossel

Wedstrijd             :         Sparta (Zw) F1 – Regio ’72 F1 (52299)            Zwolle, Stadshagen
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               09.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                              vervoer: Dijkstra (I), Dijkstra (T)

Wedstrijd             :         DWS F1 – Regio ’72 F2 (52213)          Kootwijkerbroek, Sportveld DWS
Aanvang               :               10:30 uur
Vertrek                  :               09.15 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal                                 Vervoer: Punt, Vermeulen, Strijker

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors