Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 15 oktober 2016

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Zwart Wit (D) 1 ( 1601)                    Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – ASVD 3 ( 3854)                                   Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Robert Scholten

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Thijs, Tijs, Jochem

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Dindoa 6 – Regio ’72 3 ( 3869)                                 Ermelo, De Zanderij  

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                 :               14:00 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R, Pascalle, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Remon E, Casper

 

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 5 ( 3090)                                      Zutphen, Spc. Zuidveen

Aanvang               :               13:45 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H., Roberto, Thijs R., Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – SKF A2 ( 6457)                             Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (T van Diest)

Aanwezig             :               13:15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Lisa, Loes, Noa, Elise

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, remon h.

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Elburg C4 (   73)                                 Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Jordi

Aanwezig             :               11:00 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa

Coach                   :               Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – ODIK B3 ( 2445)                             Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:30 uur                                             scheidsrechter: Thomas

Aanwezig             :               10:00 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Sanne, Lieke, Celine, Maud.

Coach                   :               Bernadet, Marleen

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.