Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 16 februari 2019

Programma voor zaterdag 16 februari 2019

Zaalwacht:
13.15 – 16.00      :               Hennie, Sandrine
16.00 – 18.45      :               Eline, Wouter R.

Scheidsrechtersbegeleider: Arjan

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – DOS-WK 1 (21757)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               16:15 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jordi, Tijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – DOS-WK 2 (23840)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Arjan vT)
Aanwezig             :               15:15 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marije, Pascalle
Spelers                 :               Bart, Jochem, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Tiel ’72 5 – Regio ’72 4 (45928)        Tiel, De Betuwehal
Aanvang               :               16:35 uur
Vertrek                  :               15.00 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 5 (46215)            Zutphen, Hanzelhal
Aanvang               :               15:35 uur
Vertrek                  :               14.15 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, Roelinda
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wit-Blauw/Green Organics A1 (44507)     Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               14:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                  :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Zwart Wit B2 – Regio ’72 B1 (41730)         Delden, De Reiger
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Beekman, Hazeleger, vd Ziel

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Duko C2 (48021)      Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Jordi
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe, Gideon, Sjors
Coach                   :               Deborah, Tobias

Wedstrijd             :              Rheko E2 – Regio ’72 E1 (31520)       Rheden, De Hangmat
Aanvang               :               12:35 uur
Vertrek                  :               11.15 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Colenbrander, Bosch

Wedstrijd             :              KVZ F1 – Regio ’72 F1 (27647)        Zutphen, Hanzelhal
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: van Essen, vd Veen

Wedstrijd             :              DWS F1 – Regio ’72 F2 (27619)      Kootwijkerbroek, ’t Kamphuis
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               07.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Permentier, Klein, Vermeulen

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors