Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 16 januari 2016

Programma zaterdag 16 januari 2016

Zaalwacht:

12.15 – 15.00: Lars, Jisca

15.00 – 17.30: Diana, Semeijne

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – HKC (U) 1 (12679)                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:15 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – HKC (U) 2 (16117)                                    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Mélynas 2 – Regio ’72 4 ( 6593)                                     Eerbeek, De Bhoele  

Aanvang               :               17:15 uur

Vertrek                  :               16.15 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, StefanRobertoKasperBarry, Jordi

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman 4 – Regio ’72 5 ( 4444)          Kampen, De Reeve  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter

 

Wedstrijd             :              Wageningen A3 – Regio ’72 A1 ( 4932)                        Wageningen, De Aanloop  

Aanvang               :               15:45 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, Jochem

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Schoneville, vd Haar (S), Riphagen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – DOS Kampen/Veltman B4 ( 4402)    Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Willeke

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi

 

Wedstrijd             :              d’Ommerdieck C1 – Regio ’72 C1 ( 6602)                  Nieuwleusen, De Schakel  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10:30 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek                      Vervoer: Riphagen, Liefers, Dollenkamp, Stofbergen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – KVZ E3 ( 4980)                                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Elburg E3 ( 9474)                                   Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Ruth

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                  :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Devinco F1 ( 7818)                Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Loes

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.