Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 16 maart 2019

Programma voor zaterdag 16 maart 2019

Zaalwacht:
11.15 – 13.30      :               Loes, Rianne
13.30 – 15.45      :               Pascalle, Erica

 

Wedstrijd             :              Animo 1 – Regio ’72 1 (20906)        Gedermalsen, De Randhorst
Aanvang               :               20:15 uur
Vertrek                  :               18.00 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jordi, Tijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Animo 2 – Regio ’72 2 (23785)      Geldermalsen, De Randhorst
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               17.00 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marije, Pascalle
Spelers                 :               Bart, Jochem, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Oost-Arnhem 5 (47509)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               14:00 uur
Speelsters            :               Eline, Laura, Liliane, Marleen, Angela 
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike, Gert vE

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – EKCA/CIBOD 5 (47271)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Hidde
Aanwezig             :               12:45 uur
Speelsters            :               Angela, Linda, Marjolijn, Ilia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Rivalen 3 – Regio ’72 5 (47504)       Doesburg, Beumerskamp
Aanvang               :               16:15 uur
Vertrek                  :               14.45 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, Jaél,  ____
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan, Tobias, ____

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DOS ’46 A3 (44505)           Vaassen, De Wieken
Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst.

 

Wedstrijd             :              DOS-WK B2 – Regio ’72 B1 (40707)        Enschede, Diekmanhal
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.30 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                    :               Anne, Jochem                     Vervoer: Willemsen, Riphagen, Dijkstra

Wedstrijd             :              Dindoa D2 – Regio ’72 D1 (48033)            Ermelo, Dindoa-hal
Aanvang               :               12:00 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilse / Jan Tijs                        vervoer: Dijkstra, Heideveld, van Lokhorst

Wedstrijd             :              Devinco E2 – Regio ’72 E1 (30778)          Deventer, De Scheg
Aanvang               :               10:15 uur
Vertrek                  :               09.00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: Erkaya, van Mossel

Wedstrijd             :              SKF F1 – Regio ’72 F1 (27271)          Veenendaal, SKF-hal
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              Vervoer: de Groene, vd Veen

Wedstrijd             :              MIA F5 – Regio ’72 F2 (27246)      Amersfoort, Fit Academie Bokkeduinen
Aanvang               :               09:00 uur
Vertrek                  :               07.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Jolink, van Essen, Strijker

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors