Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 16 mei 2015.

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Oranje Zwart 1 ( 2275)                           Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Oranje Zwart 2 ( 6335)                           Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Marleen

Spelers                 :               Jesper, Ricardo, Thijs, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              KVZ 6 – Regio ’72 3 (12870)                                           Zutphen, Sc Zuidveen  

Aanvang               :               16:00 uur

Vertrek                  :               14.30 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Linda, Semeijne

Spelers                 :              Jorn, Roberto, Bart, Kasper, Matthijs

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              DOS Kampen/Veltman 4 – Regio ’72 4 (12876)         Kampen, sp De Maten

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Danah, Monique, Rianne, Inez, Tessa

Spelers                 :               Arjan, Lennart, Robert, Stefan, Jorn G.

Coach                   :

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Oost-Arnhem A1 ( 7250)                      Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               13:45 uur                                                                            scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               13:00 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Ronald

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Exakwa A3 – Regio ’72 A2 (13248)                              Lelystad, Sp Langezand  

 

Deze wedstrijd is verzet naar 23 mei om 13.00 uur.

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Hellas ’63 B1 (13564)                          Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:30 uur                                                                            scheidsrechter: Hidde

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion

 

Wedstrijd             :              Duko B2 – Regio ’72 B2 (16491)                                   Duiven sp, de Nieuweling   

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                 :               09:45 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Josje, Julia, Kelly, Maaike, Nova, Carlijn, Rianne

Coach                   :               Ilse, Elvira                               Vervoer: Ronde, de Bruin, Visser

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) C3 – Regio ’72 C1 (14017)                       Zwolle, Stadshagen

Aanvang               :               09:30 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Kely, Melany, Merel, Sanne

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs                              Vervoer: Hartman, van Essen, Holubek

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Elburg D4 (14576)                                 Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:15 uur                                                                            scheidsrechter: Mike

Aanwezig             :               09:45 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lisanne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne

Coach                   :               Saskia, Linda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D2 – AKC (Al) D2 (14696)                             Vaassen, sp. Oosterhof (3G)

Aanvang               :               11:00 uur                                                                            scheidsrechter: Willeke

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Babette, Chantal, Lieke, Maud

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E1 (15514)                              Vaassen, sp. Oosterhof (3G)

Aanvang               :               10:00 uur                                                                            scheidsrechter: Albert

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Kaya, Nienke, Rachel

Spelers                 :               Sybe

Coach                   :              Willeke

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart F1 – Regio ’72 F1 (15950)                     Zwolle, Sp De Marslanden

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Lauren, Hidde                     Vervoer: Schoemaker, Heideveld

 

Wedstrijd             :              Devinco F3 – Regio ’72 F2 (15942)                               Deventer, Sp Rielerenk  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Jochem                         Vervoer: van Essen, vd Veen

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.