Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 16 september 2017

Wedstrijd             :              Keizer Karel 1 – Regio ’72 1 ( 9830)                             Nijmegen, Sportpark Staddijk (G)

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Anne, Erica, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Tim H, Thomas

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Keizer Karel 2 – Regio ’72 2 ( 3589)                             Nijmegen, Sportpark Staddijk (G)

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Elvira, Loes, Marleen, Pascalle

Spelers                 :               Bart, Jochem, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs

 

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – UNI 1                                     Vaassen, Sportpark Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Aniek, Eline, Liliane, Sylvia

Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald, Thomas V

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – SEV 3 (  464)                                              Vaassen, Sportpark Oosterhof  

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar donderdag 28 september 20.30 uur.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Telstar 4 ( 1552)                                      Vaassen, Sportpark Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique

Spelers                 :               Arjan V, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan, Wouter

 

Wedstrijd             :              HKC (He) A1 – Regio ’72 A1 ( 2031)                             Hengelo, Sportterrein ’t Wilbert  

Aanvang               :               12:45 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Elise, Gaby, Josje, Noa

Spelers                 :               Casper, Niels, Remon, Tobias

Coach                   :               Marike                   Vervoer: Volkers, van Triest, van Leeuwen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – DLKV A1 ( 2101)                         Vaassen, Sportpark Oosterhof  

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Laurens

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Esmee, Jaèl, Julia, Kelly, Maaike, Melanie, Merel

Spelers                 :               Nick, Remon

Coach                   :               Dion, Bart

 

Wedstrijd             :              NKC ’51 B2 – Regio ’72 B1 ( 3528)                                               Nijverdal, Sportpark Gagelman  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa

Coach                   :               Jochem                                Vervoer: Willemsen, Riphagen, Dijkstra, Stofbergen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Rood-Wit C3 ( 4368)                             Vaassen, Sportpark Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Tobias, Deborah

 

Wedstrijd             :              DWS D1 – Regio ’72 D1 ( 5741)                                     Kootwijkerbroek, Sportveld DWS

Aanvang               :               11:30 uur

Vertrek                  :               10.15 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Rens, Sjors

Coach                   :               Jordi                      Vervoer: vd Veen, Woudstra, Harmsen

 

Wedstrijd             :              KVZ E3 – Regio ’72 E1 ( 8423)                                       Zutphen, Sportcomplex Zuidveen  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor

Spelers                 :               Jouke

Coach                   :               Loes                      Vervoer: van Essen. De Groot

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem E2 – Regio ’72 E2 ( 8183)                      Arnhem, Oost-Arnhem Arena

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Julian, Simon

Coach                   :               Pascalle                               Vervoer: Bosch, Jacobs

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.