Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 17 december 2016

Programma voor zaterdag 17 december 2016

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Arjan vT.

Zaalwacht:

13.30 – 15.30: Linda P, Semeijne

15.30 – 17.45: Gea, Ans

17.45 – 19.45: Niels E, Loes R

 

Wedstrijd             :              Nova 1 – Regio ’72 1                                          Bilthoven, HF Witte Centrum  

Aanvang               :               16:40 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Nova 2 – Regio ’72 2                                            Bilthoven, HF Witte Centrum  

Aanvang               :               15:20 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – DVO/Accountor 8                            Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               18:10 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               17:30 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R., Semeijne, Sylvia, Ilia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Ronald

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Dindoa 7                                            Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: Lars

Aanwezig             :               16:30 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H., Thijs R., Wouter H.Jorn G

 

Wedstrijd             :              Reehorst ’45 A1 – Regio ’72 A1                           Ede, De Reehorst  

Aanvang               :               13:15 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Remon E

Coach                   :               Marike                   Vervoer: v Triest, Engelman, vd Zee

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Olympus ’58 B1                         Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Dion

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon H

Coach                   :               Barry, Ronald

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Sparta (N) B3                             Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Julia, Esmee, Tessa

Coach                   :               Bernadet, Marleen

 

Wedstrijd             :              SDO (W) C2 – Regio ’72 C1                                Westerhaar, De Klaampe  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa, Lisanne

Coach                   :               Sylvia, Jorn                          Vervoer: Stofbergen, vd Hoogen, v Essen

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Rivalen D1                                   Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Wouter H

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Lieke, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :              Gaby

 

Wedstrijd             :              SKF E3 – Regio ’72 E1                                        Veenendaal, SKF-hal  

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle                              Vervoer: Klinkum, v Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem E2 – Regio ’72 E2                   Arnhem, Valkenhuizen (veld 4)

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               08.00 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes                       Vervoer: Schoemaker, Woudstra

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.