Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 17 januari 2015.

 

Programma voor zaterdag 17 januari 2015

 

Zaalwacht:

14.00 – 16.00: Matthijs, Roan

16.00 – 18.00: Lennart, Monique

18.00 – 19.30: Anne Dien, Karel

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 1 – Regio ’72 1 (12616)                                          Zwolle, ZBC-hal

Aanvang               :               20:30 uur

Vertrek                  :               18.30 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Oranje Zwart 2 – Regio ’72 2 (16487)                                          Zwolle, ZBC-hal

Aanvang               :               19:15 uur

Vertrek                  :               17.30 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Femke, Marije, Marleen

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Dindoa 7 ( 4830)                                                       Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:00 uur                                             scheidsrechter:                   Arjan v T.

Aanwezig             :               17:15 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda Rodijk, Loes

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Sparta (Zw) 4 ( 5789)                                              Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:45 uur                                             scheidsrechter:                   Bertie

Aanwezig             :               16:15 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Lars

 

Wedstrijd             :              KVZ A1 – Regio ’72 A1 (18472)                                                      Zutphen, Hanzehal

Aanvang               :               14:20 uur

Vertrek                  :               12.45 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Sjoerd

Coach                   :               Marike, Tim                          Vervoer: van Triest, Molendijk, Schoemaker (T)

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – KVZ A3 (10394)                                                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter:                   Jordi

Aanwezig             :               15:00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Inez, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Thijs

Coach                   :               Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Rheko B1 ( 5241)                                                  Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter:                   Hidde

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Tobias

Coach                   :               Dion, Tim

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger D2 – Regio ’72 D1 (10020)                                 Apeldoorn, Zuiderpark

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Carlijn, Lieke, Maud, Nisa, Rosanne, Tessa, Kely

Spelers                  :              Jurre

Coach                   :               Linda, Jorn                      Vervoer: Kip, van Essen, van den Hoogen

 

Wedstrijd             :              DVO E4 – Regio ’72 E1 ( 8067)                                                       Bennekom, DVO-hal

Aanvang               :               11:15 uur

Vertrek                  :               10.00 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Nienke

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek                           Vervoer: Bourgonje, van der Klij

 

 

 

Wedstrijd             :              De Meeuwen F3 – Regio ’72 F1 (11279)                                      Putten, Meeuwen-hal

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               07.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Kasper, Sjors

Coach                    :               Hidde, Lauren                     Vervoer: Heideveld, van Lokhorst, Harmsen

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.