Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 17 september 2016

scheidsrechterScheidsrechtersbegeleider: Joop

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Zwaluwen 1 ( 1359)                        Vaassen, Sp. Oosterhof  

Deze wedstrijd is verplaatst naar woensdag 21 september 20.30 uur.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – HHV 2 ( 3638)                                Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Thijs, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :            Wit-Blauw/Green Organics 4 – Regio ’72 3 ( 3866) Kampen, sp. Hagenbroek

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               14:15 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R, Pascalle, Semeijne, Sylvia, Bernadet

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Niels vT

 

Wedstrijd             :              Devinco 5 – Regio ’72 4 ( 1466)                             Deventer, Sp. Rielerenk  

Aanvang               :               13:40 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Marije

Spelers                 :               Arjan, Jorn, Lars, Robert, Sjoerd, StefanWouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Oost-Arnhem 4 ( 2932)                    Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Bertie

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, Inez

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H., Roberto, Thijs R., Wouter, Niels vE, Ronald

 

Wedstrijd             :              AKC (Al) A1 – Regio ’72 A1 ( 6169)                     Almelo, Spc. Het Sportpark  

 

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar donderdag 29 september 19:00 uur.

 

Wedstrijd             :              Rood-Wit B1 – Regio ’72 B1 (  3911)                          Wezep, de Brink

Aanvang               :               11:45 uur

Vertrek                  :              10:45

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :                                                                              Vervoer: Stofbergen, Bonnink, Gensen

 

Wedstrijd             :              MIA B4 – Regio ’72 B2 (  609)                                Amersfoort, Veld MIA

Aanvang               :               12:30 uur

Vertrek                  :               11.15 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Sanne, DionneTessa

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: Liefers, van Drie, Kip

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Hellas ’63 C3 (  423)                       Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               13:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs van ’t E

Aanwezig             :               12:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa, Nienke, Rachel, Chantal

Coach                   :              Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Zwart Wit (D) D2 ( 1255)                   Vaassen, Sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Willeke

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Jorn, Floris, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby

 

 

Wedstrijd             :              Devinco E4 – Regio ’72 E1 ( 3112)                            Deventer, Sp. Rielerenk  

Aanvang               :               10:55 uur

Vertrek                  :               9.45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle                              Vervoer: Klinkum, van Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Rheko E2 – Regio ’72 E2 ( 1541)                   Rheden, Spc. IJsselsingel

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes vT                                         Vervoer: Woudstra, Schoemaker

 

Wedstrijd             :              KVZ F1 – Regio ’72 F1 ( 1536)                        Zutphen, Spc. Zuidveen

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.45 uur

Speelsters            :               Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela                                           Vervoer: van Essen, Punt

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.