Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 18 april 2015.

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Juventa/GoedeOrde 1 ( 2150)              Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               15:30 uur                                                                            scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – CSL 3 ( 6112)                                             Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               17:00 uur                                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:00 uur

Speelsters            :               Celine, Elvira, Erica, Marleen

Spelers                 :               Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Thijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief 6 – Regio ’72 3 (12703)                               Harderwijk, Het Slingerbos  

Aanvang               :               15:45 uur

Vertrek                  :               14.15 uur

Speelsters            :               Aniek, Linda, Linda, Semeijne, Pascalle

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim, Douwe

Coach                   :

 

Wedstrijd             :              Wolderwijd 2 – Regio ’72 4 (12697)                              Zeewolde, Veld Wolderwijd

Aanvang               :               14:30 uur

Vertrek                  :               13.00 uur

Speelsters            :               Danah, Loes, Monique, Inez, Marjolein

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Atalante 4 – Regio ’72 5 (12725)                                    Apeldoorn, Sp  De Maten  

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Eline, Leandra, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – DOS Kampen/Veltman A1 ( 7824)     Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               12:30 uur                                                                            scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lauren, Lisa, Pascalle, Saskia

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Ronald, Sjoerd

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – WB/Green Organics A2 (13221)        Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               14:00 uur                                                                            scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Carlijn, Jisca, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Paul, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs

Coach                   :               Bart

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – DOS Kampen/Veltman B2 (13389)   Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:15 uur                                                                            scheidsrechter: Laurens

Aanwezig             :               10:45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Loes, Josje, Elise

Spelers                 :               Jochem, Niels, Ruben, Tobias

Coach                   :               Tim, Dion

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Diderna/VisserSloopw. B1 (15488)     Vaassen sp Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                                                      scheidsrechter: Robert

Aanwezig             :               09.30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Josje, Kelly, Maaike, Nova, Kely, Sanne

Coach                   :               Ilse, Elvira

 

Wedstrijd             :              Exakwa C3 – Regio ’72 C1 (13815)                              Lelystad, Sp Langezand

Deze wedstrijd wordt verzet. Zodra er meer bekend is over de inhaaldatum, wordt het zo snel mogelijk bekend gemaakt.

 

Wedstrijd             :              Hellas ’63 D3 – Regio ’72 D1 (14273)                          Nunspeet, Sp De Wiltsangh

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               08.45 uur

Speelsters            :               Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Marit, Nisa, Rosanne, Maud

Coach                   :               Saskia, Linda                      Vervoer: Riphagen, Stofbergen, Akkoc

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D2 – Rigtersbleek D2 (14668)                     Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               11:00 uur                                                                            scheidsrechter: Ruben

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Babette, Chantal, Lieke

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Rheko E2 (15045)                                  Vaassen, sp. Oosterhof  

Aanvang               :               10:00 uur                                                                            scheidsrechter: Jordi

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Kaya, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               Julian, Sybe

Coach                   :               Chantal, Aniek

 

Wedstrijd             :              Elburg F2 – Regio ’72 F1 (15721)                                  Elburg, Burg. Bode Sportpark

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               08.00 uur

Speelsters            :               Dionne, Dyan, Kim

Spelers                 :               Kasper, Sjors

Coach                   :               Lauren, Hidde                     Vervoer: de Groene, Harmsen

 

Wedstrijd             :              SEV (Z) F1 – Regio ’72 F2 (15723)                                 Zelhem, Sp “De Pluimerskamp”  

Aanvang               :               11:15 uur

Vertrek                  :               9.30 uur

Speelsters            :               Noor, Roos, Cleo

Spelers                 :               Jouke, Ruben, Sander, Gideon

Coach                   :               Ilia                                         Vervoer: van Lokhorst, Bosch

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.