Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 18 februari 2017

Programma voor zaterdag 18 februari 2017

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Arjan vT.

Zaalwacht:

11.45 – 14.00: Erica, Bart

14.00 – 16.15: Matthijs, Roan

16.15 – 18.30: Tobias, Kirsten

 

Team van de week: F1

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Nova 1                                           Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:40 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               15:25 uur

Speelsters            :               Anne, Femke, Leandra, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Nova 2                                          Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:25 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               14:25 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Dindoa 7 – Regio ’72 5                                      Ermelo, Dindoa-hal  

Aanvang               :               20:30 uur

Vertrek                  :               19.15 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, Tessa, Loes, Jisca

Spelers                 :              Roan, Thijs R., Wouter H., Sjoerd, Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Reehorst ’45 A1                         Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle, Kelly

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Remon E

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Sparta (N) B3 – Regio ’72 B2                            Nijkerk, Watergoor  

Aanvang               :               12:00 uur

Vertrek                  :               10.45 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Remon H., Nick

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: v Drie, Kip

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – KVZ C3                                  Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               13:15 uur                                             scheidsrechter: Linda R

Aanwezig             :               12:45 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, TessaFloris

Coach                   :               Sylvia, Jorn

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – SKF E3                                     Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Noa

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Oost-Arnhem E2                      Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Niels vT

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Dindoa F2                                  Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Aniek

Aanwezig             :               11:45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.