Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 18 mei 2019

Programma voor zaterdag 18 mei 2019

Wedstrijd             :          DOS-WK 1 – Regio ’72 1 (17969)        Enschede, Sp. Wesselerbrink-noord
Aanvang               :               15:30 uur
Vertrek                  :               13.30 uur
Speelsters            :               Bernadet, Lauren , Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Tijs, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :          Blauw Zwart 2 – Regio ’72 2 (12101)             Wierden, Sp. ’t Lageveld
Aanvang               :               14:45 uur
Vertrek                  :               13.00 uur
Speelsters            :               Aniek, Erica, Femke, Marleen, Pascalle
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :          Regio ’72 3 – Devinco 4 (61262)             Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Robert
Aanwezig             :               14:45 uur
Speelsters            :               Eline, Ilse, Laura, Liliane
Spelers                 :               Jorn, Kasper, Laurens, Mike

Wedstrijd             :          Regio ’72 4 – SEV 2 (61251)                  Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               13:45 uur                                             scheidsrechter: Chantal
Aanwezig             :               13:15 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Liliane 1/2, Ilse 1/2
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :          Regio ’72 5 – KVZ 5 (61172)                    Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               12:15 uur                                             scheidsrechter: Bertie
Aanwezig             :               11:45 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :          Devinco A1 – Regio ’72 A1 (60076)                Deventer, Sp. Rielerenk
Aanvang               :               12:05 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Kelly, Maaike, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald                  Vervoer: van Leeuwen, de Bruijn, van Essen

Wedstrijd             :          Sparta (N) B2 – Regio ’72 B1 (58782)                Nijkerk, Sp. Luxool
Aanvang               :               12:30 uur
Vertrek                  :               11.15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Jochem                                Vervoer: Dijkstra, Riphagen, Willemsen

Wedstrijd             :          Regio ’72 C1 – Rivalen C1 (57597)                       Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               11:15 uur                                             scheidsrechter: Kasper
Aanwezig             :               10:45 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Tobias

Wedstrijd             :          Regio ’72 D1 – Zwaluwen D1 (55327)               Vaassen, Sp. Oosterhof
Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Arjan V.
Aanwezig             :               09:30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Tammar
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :

Wedstrijd             :          Rheko E1 – Regio ’72 E1 (53733)       Rheden, Sportcomplex IJsselsingel
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Imme, Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: vd Braak, Colenbrander

Wedstrijd             :         KVZ F1 – Regio ’72 F1 (51531)              Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                              vervoer: vd Veen, de Groene

Wedstrijd             :        KVZ F3 – Regio ’72 F2 (51505)          Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               11:05 uur
Vertrek                  :               09.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal                                 Vervoer: vd Schepop, Klein, Jolink

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors