Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 19 januari 2019

Aanschrijving voor zaterdag 19 januari 2019

Zaalwacht:
15.30 – 18.30      :               Laura, Mike

Scheidsrechtersbegeleider: Gert

Wedstrijd             :              Kesteren 1 – Regio ’72 1 (20543)              Kesteren, De Leede
Aanvang               :               18:50 uur
Vertrek                  :               16.45 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Bart, Hidde, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Wageningen 3 – Regio ’72 2 (23183)      Wageningen, Het Binnenveld
Aanvang               :               21:20 uur
Vertrek                  :               19.30 uur
Speelsters            :               Aniek, Bernadet, Erica, Femke, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Jochem, Jordi, Ronald, Thijs, Thomas, Tijs
Coach                   :               Gert, Ricardo

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – Kesteren 3 (46178)       Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               16:45 uur
Speelsters            :               Linda, Marjolijn, Nynke, Sylvia
Spelers                 :               Bart, Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              Apeldoorn 7 – Regio ’72 5 (47391)             Apeldoorn, Zuiderpark
Aanvang               :               15:40 uur
Vertrek                  :               14.30 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Rianne, ____ 
Spelers                 :               Arjan, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – ASVD A3 (44506)        Vaassen, De Wieken
Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter: Niels
Aanwezig             :               15:30 uur
Speelsters            :               Esmee, Jael, Maaike, Melanie, Merel, Rosanne
Spelers                 :               Casper, Nick, Remon, Tobias
Coach                   :               Ronald

Wedstrijd             :              Mélynas B1 – Regio ’72 B1 (41556)       Eerbeek, De Bhoele
Aanvang               :               19:00 uur
Vertrek                  :               18.00 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda
Coach                   :               Anne, Jochem                     Vervoer: Dollenkamp, Stofbergen, vd Hoogen

Wedstrijd             :              Rivalen C1 – Regio ’72 C1 (48018)     Doesburg, Beumerskamp
Aanvang               :               14:00 uur
Vertrek                  :               12.30 uur
Speelsters            :               Chantal, Kristin, Nienke, Sarah, ____ 
Spelers                 :               David, Jorn, Peter, Sybe
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Olivier, Dijkstra, Woudstra

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) D1 – Regio ’72 D1 (48039)      Zwolle, Windesheim
Aanvang               :               12:45 uur
Vertrek                  :               11.30 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim
Spelers                 :               Gideon, Jouke, Kasper, Rens, Sjors
Coach                   :               Ilse / Jan Tijs                        Vervoer: Harmsen, Heideveld, van Lokhorst

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD E1 – Regio ’72 E1 (31125)       Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               13:15 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Josefien, Puck, Roos
Spelers                 :               Danjel, Egemen, Jesse, Julian
Coach                   :               Marjolijn                               Vervoer: van Mossel, vd Hoeven

Wedstrijd             :              EKCA/CIBOD F1 – Regio ’72 F1 (27443)         Arnhem, Elderveld
Aanvang               :               12:10 uur
Vertrek                  :               10.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Tinde
Spelers                 :               Mart, Siebe
Coach                   :                                                              vervoer: de Groene, Dijkstra (I)

Wedstrijd             :              Spirit F3 – Regio ’72 F2 (27465)             Voorthuizen, ’t Trefpunt
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08.45 uur
Speelsters            :               Daphne, Tess
Spelers                 :               Jens, Jeroen, Kevin, Luca, Milan, Sem
Coach                   :               Chantal, Maud                    Vervoer: Strijker, vd Schepop, Punt

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Met dank aan onze sponsors