Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 19 november 2016

Programma voor zaterdag 19 november 2016

 scheidsrechter Scheidsrechtersbegeleider: Geert

 

Zaalwacht:

13.45 – 16.00: Anne, Marjolein

16.00 – 18.15: Sandrine, Kirsten

18.15 – 20.15: Mike, Eline

 

Team van de week: E2

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Hellas ’63 1                                 Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               18:50 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               17:35 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Femke, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Brenda

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Hellas ’63 2                                Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               17:35 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               16:35 uur

Speelsters            :               Elvira, Erica, Leandra, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Laurens, Ronald, Thijs E, Tijs

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              DVO/Accountor 8 – Regio ’72 3                     Bennekom, DVO-hal  

Aanvang               :               13:50 uur

Vertrek                  :               12.15 uur

Speelsters            :               Diana, Linda P, Linda R., Semeijne, Sylvia, Marije

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Gert vE, Peter, Kasper

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – DLKV 3                                      Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               15:15 uur                                             scheidsrechter: Gert L

Aanwezig             :               14:45 uur

Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Angela

Spelers                 :               Arjan, Jorn G., Lars, Robert, Sjoerd, Stefan, Wouter H

 

Wedstrijd             :              Telstar 5 – Regio ’72 5                                      Hoevelaken, De Slag  

Aanvang               :               18:35 uur

Vertrek                  :               17.15 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Laura, Marjolein, Jisca

Spelers                 :               Matthijs, Roan, Robin H., Thijs R., Wouter H., Sjoerd

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – Wageningen A2                         Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               16:25 uur                                             scheidsrechter: KNKV

Aanwezig             :               15:45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Pascalle, Elise

Spelers                  :               Jochem, Niels, Niels, Tobias, Remon E.

Coach                   :               Marike

 

Wedstrijd             :              Steeds Hooger/Atalante B3 – Regio ’72 B1     Apeldoorn, Zuiderpark  

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon E, Remon H

Coach                   :               Ronald, Barry                                      vervoer: v Essen, Holubek, Hartman

 

Wedstrijd             :              Soesterkwartier B1 – Regio ’72 B2                  Amersfoort, Schuilenburg  

Aanvang               :               11:00 uur

Vertrek                  :               09.30 uur

Speelsters            :               Jaèl, Kely, Lisanne, Melany, Merel, Roelinda, Rosanne, Julia

Coach                   :               Bernadet, Marleen                             Vervoer: Ronde, Liefers, Dollenkamp

 

Wedstrijd             :              AKC (Al) C1 – Regio ’72 C1                            Almelo, Sluiskade

Aanvang               :               09:45 uur

Vertrek                  :               08.15 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Marit, Maud, Tessa

Coach                   :               Sylvia, Jorn                          Vervoer: Beekman, Hazeleger, vd Ziel

 

Wedstrijd             :              DLKV D1 – Regio ’72 D1                                     Didam, De Muizenberg  

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               07.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Luna, Nienke, Rachel, Sarah

Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Roan, Sybe

Coach                   :               Saskia, Gaby                       Vervoer: Bourgonje, Dijkstra, v Lokhorst

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Steeds Hooger/Atalante E1                 Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Laura

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne, Kristin, Madelieke

Spelers                 :               Gideon, Sjors

Coach                   :               Jochem, Pascalle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Rheko E1                                            Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Niels E

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Dyan, Jente, Kim, Noor

Spelers                 :               Kasper, Rens

Coach                   :               Femke, Loes

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 F1 – Spirit F1                                           Vaassen, De Wieken  

Aanvang               :               14:15 uur                                             scheidsrechter: Aniek

Aanwezig             :               13:45 uur

Speelsters            :               Puck, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Angela

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.