Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 2 april 2016

Wedstrijd             :              DKOD 1 – Regio ’72 1 ( 1772)                                   Heelsum, Sp. Wilhelmina (G)

Aanvang               :               15:30 uur

Vertrek                  :               13.15 uur

Speelsters            :               Anne, Annemarije, Lauren, Ruth

Spelers                 :               Hidde, Laurens, Tijs, Tim

Coach                   :               Willem

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 2 – Regio ’72 2 ( 5365)                      Arnhem, Oost-Arnhem Arena

Aanvang               :               12:50 uur

Vertrek                  :               11.00 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jordi, Ricardo, Thomas, Ronald, Kasper

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 3 – Ermelo 2 (14850)                                     Vaassen, Sp. Oosterhof

 

Deze wedstrijd is in overleg met de tegenstander verplaatst naar 16 april 2016.

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – KVZ 5 (14300)                                           Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Jelle

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – Telstar 5 (14263)                                      Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter:

Aanwezig             :               15:30 uur

Speelsters            :               Angela, Aniek, Eline, Leandra, Marjolein, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter

 

Wedstrijd             :              Achilles (A) A1 – Regio ’72 A1 (14963)               Almelo, Spc Ossekoppelerhoek

Aanvang               :               12:15 uur

Vertrek                  :               10.30 uur

Speelsters            :               Carlijn, Inez, Lisa, Pascalle, Rianne

Spelers                 :               Jorn, Robin, Ronald, Sjoerd, Thijs, ___

Coach                   :               Dion, Mart                            Vervoer: Leerkes, Prosee, Riphagen

 

Wedstrijd             :              Juventa B1 – Regio ’72 B1 (22331)                         Hardenberg, Sp. Kruserbrink

Aanvang               :               11:15 uur

Vertrek                  :               9.15 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Niels, Tobias

Coach                   :               Arjan                                      Vervoer: vd Haar, Volkers, van Triest

 

Wedstrijd             :              Unitas/Perspectief B3 – Regio ’72 B2 (14088)       Harderwijk, Het Slingerbos

Aanvang               :               12:45 uur

Vertrek                  :               11.30 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Julia, Kaely, Kelly, Maaike, Nova

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi                              Vervoer: Holubek, Stofbergen, van Drie

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Unitas/Perspectief C3 (14829)          Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               12:00 uur                                             scheidsrechter: Samantha

Aanwezig             :               11:30 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – WB/Green Organics D2 (15602)       Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               11:00 uur                                             scheidsrechter: Thijs v E.

Aanwezig             :               10:30 uur

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Luna, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn

 

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E1 – Devinco E3 (15967)                              Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Annemarije

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Dyan, Kim, Nienke

Spelers                 :               Roan, Sybe

Coach                   :               Linda, Willeke

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 E2 – Wesstar E2 (13300)                              Vaassen, Sp. Oosterhof

Aanvang               :               10:00 uur                                             scheidsrechter: Carmen

Aanwezig             :               09:30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem

 

Wedstrijd             :              Exakwa F1 – Regio ’72 F1 (14437)                               Lelystad, Sp. Langezand (G)

Aanvang               :               10:00 uur

Vertrek                  :               8.30 uur

Speelsters            :               Britt, Jente, Noor, Roos

Spelers                 :               Jouke, Julian, Ruben, Sander

Coach                   :               Ilia, Elvira                             Vervoer: de Groot, Bosch, van Mossel

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.