Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 2 juni 2018

Programma voor zaterdag 2 juni 2018

Scheidsrechtersbegeleider: Gert Leskens

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – De Eemvogels 1 ( 9379)        Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               15:30 uur                                             scheidsrechter: KNKV
Aanwezig             :               14:15 uur
Speelsters            :               Anne, Lauren, Leandra, Ruth
Spelers                 :               Hidde, Jochem, Robin, Tim
Coach                   :               Brenda

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – HKC (U) 3 ( 4505)    Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               17:00 uur                                             scheidsrechter: KNKV (Robert)
Aanwezig             :               16:00 uur
Speelsters            :               Elvira, Erica, Loes, Pascalle, Willeke
Spelers                 :               Bart, Jordi, Kasper, Ricardo, Thijs, Thomas
Coach                   :               Gert

Wedstrijd             :              Mélynas 2 – Regio ’72 3 (52870)         Brummen, De Hazenberg (k60)
Aanvang               :               14:30 uur
Vertrek                  :               13.15 uur
Speelsters            :               Aniek, Eline, Laura, Liliane, Marleen
Spelers                 :               Jorn, Laurens, Mike, Ronald

Wedstrijd             :              SIOS ’61 1 – Regio ’72 4 (44439)         Velp, Sportpark Overhagen (G)
Aanvang               :               15:15 uur
Vertrek                  :               14.00 uur
Speelsters            :               Linda, Semeijne, Sylvia, Tessa
Spelers                 :               Dion, Roan, Tim, Wouter

Wedstrijd             :              KVZ 5 – Regio ’72 5 (44562)             Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               13:15 uur
Vertrek                  :               12.00 uur
Speelsters            :               Danah, Jisca, Loes, Marjolein, Monique, Rianne
Spelers                 :               Arjan, Jorn, Robert, Sjoerd, Stefan

Wedstrijd             :              Regio ’72 A2 – DLKV A1 (41518)         Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter: Gert L
Aanwezig             :               13:30 uur
Speelsters            :               Elise, Esmee, Jaèl, Kelly, Maaike, Melanie, Merel, Maud, Roelinda
Spelers                 :               Nick
Coach                   :               Bart, Dion

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Devinco B3 (48991)      Vaassen, Sportpark Oosterhof
Aanvang               :               12:45 uur                                             scheidsrechter: Tim vH
Aanwezig             :               12:15 uur
Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Celine, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Maud, Roelinda, Rosanne, Tessa
Coach                   :               Anne, Jochem

Wedstrijd             :              ODIK C3 – Regio ’72 C1 (42359)        Berneveld, Sportpark Oosterbos
Aanvang               :               11:00 uur
Vertrek                  :               9.45 uur
Speelsters            :               Chantal, Nienke, Sarah
Spelers                 :               David, Floris, Jorn, Sybe, Gideon
Coach                   :               Deborah, Tobias                                Vervoer: Bockhoven, van Lokhorst, Koele

Wedstrijd             :              SIOS ’61 D1 – Regio ’72 D1 (51376)    Velp, Sportpark Overhagen (G)
Aanvang               :               12:30 uur
Vertrek                  :               11.15 uur
Speelsters            :               Cleo, Dionne, Dyan, Kim, Kristin
Spelers                 :               Gideon, Kasper, Peter, Rens, Sjors
Coach                   :               Jordi                      Vervoer: Heideveld, Olivier, Dijkstra

Wedstrijd             :              Olympus ’58 E1 – Regio ’72 E1 (41727)   Doetinchem, Sportpark Zuid (G)
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               08:30 uur
Speelsters            :               Jente, Noor, Puck, Roos
Spelers                 :               Jouke, Julian
Coach                   :               Ilia, Loes                               Vervoer: Woudstra, van der Braak

Wedstrijd             :              KVZ F2 – Regio ’72 F1 (42960)     Zutphen, Sportcomplex Zuidveen
Aanvang               :               10:00 uur
Vertrek                  :               8.45 uur
Speelsters            :               Feline, Irene, Josefien, Tinde
Spelers                 :               Egemen, Jesse, Koen, Mart, Siebe
Coach                   :               Linda                     Vervoer: van Essen, van der Veen, de Groene

Reageren

Met dank aan onze sponsors