Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 20 december 2014.

Programma voor zaterdag 20 december 2014

 

Zaalwacht:

13.30 – 15.45: Celine, Diana

15.45 – 18.00: fam. Volkers, Wouter R.

18.00 – 20.00: Lisa H, Ruben/Marike

 

Pupillen van de week: Kasper, Gideon, Nienke, Rachel

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 1 – Huizen 1 (12404)                                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               18:30 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               17:15 uur

Speelsters            :               Annemarije, Carmen, Ruth, Willeke

Spelers                 :               Hidde, Robin, Thomas, Tim

Coach                   :               Pascal

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 2 – Dindoa 2 (16120)                                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               17:15 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               16:15 uur

Speelsters            :               Celine, Erica, Marleen, Saskia, Anne

Spelers                :                Jesper, Jordi, Laurens, Ricardo, Ruben

Coach                   :               Gert

 

Wedstrijd             :              Dindoa 7 – Regio ’72 3 ( 7831)                                                      Ermelo, Dindoa-hal

Aanvang               :               18:30 uur

Vertrek                  :               17.15 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Linda, Linda

Spelers                 :               Dion, Jorn, Roberto, Tim

Coach                   :               Mart

 

Wedstrijd             :              Dindoa 6 – Regio ’72 4 (11071)                                                     Ermelo, Dindoa-hal

Aanvang               :               19:40 uur

Vertrek                  :               18.30 uur

Speelsters            :                Jodie, Loes, Monique, Rianne

Spelers                 :               Arjan, Lars, Lennart, Robert, Jorn

Coach                   :               Henk

 

Wedstrijd             :              Marknesse/Emmeloord 3 – Regio ’72 5 ( 9487)                        Marknesse, De Triangel

Aanvang               :               16:40 uur

Vertrek                  :               15.00 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Samantha, Tessa

Spelers                  :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Wouter

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 A1 – SKF A2 (18320)                                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               16:00 uur                                             scheidsrechter:                   KNKV

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Anne, Laura, Lisa, Pascalle, Saskia, Bernadet

Spelers                 :               Douwe, Mike, Ruben, Tijs, Sjoerd

Coach                   :               Marike, Tim

 

Wedstrijd             :              Wageningen B3 – Regio ’72 B1 ( 5245)                                       Wageningen, Olympiahal

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               11.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Deborah, Elise, Gaby, Josje, Loes, Noa

Spelers                 :               Jochem, Niels, Tobias

Coach                   :              Arend Jan                             Vervoer: Bakkenes, van Triest, van der Zee

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 C1 – Oranje Zwart C2 ( 8262)                                     Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:00 uur                                             scheidsrechter:                   Thomas

Aanwezig             :               14:30 uur

Speelsters            :               Esmee, Kaely, Kely, Maaike, Melany, Merel, Nova, Sanne

Spelers                 :               Jurre, Remon

Coach                   :               Jordi, Tijs

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Devinco D2 ( 5850)                                               Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:00 uur                                             scheidsrechter:                   Rianne

Aanwezig             :               13:30 uur

Speelsters            :               Britt, Dionne, Lieke, Lisanne, Marit, Nisa, Roelinda, Rosanne

Coach                   :               Linda, Saskia

 

 

Wedstrijd             :              Reehorst ’45 E1 – Regio ’72 E1 ( 6435)                                       Ede, De Reehorst

Aanvang               :               09:00 uur

Vertrek                  :               07.45 uur

Speelsters            :               Chantal, Kaya, Rachel

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Chantal, Aniek                           Vervoer: van Lokhorst, Willemsen

 

 

 

 

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.