Pages Navigation Menu

Vaassen

Programma zaterdag 20 februari 2016

Programma zaterdag 20 februari 2016

Zaalwacht:

10.45 – 13.00: Jesper, Ricardo

13.00 – 15.00: Jolanda, Lisa

15.00 – 17.00: Jolanda, Robin Z.

 

Wedstrijd             :              Devinco 3 – Regio ’72 2 (16879)                                    Deventer, Keizerslanden  

Aanvang               :               17:50 uur

Vertrek                  :               16.00 uur

Speelsters            :               Carmen, Elvira, Femke, Liliane, Marleen, Saskia

Spelers                 :               Bart, Jesper, Jordi, Ricardo, Thijs, Thomas

Coach                   :               Arend Jan

 

Wedstrijd             :              Oost-Arnhem 4 – Regio ’72 3 (10140)                          Arnhem, Valkenhuizen 4

Aanvang               :               13:20 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Aniek, Diana, Erica, Linda, Semeijne, Sylvia

Spelers                 :               Dion, Jorn, Mike, Tim, Ronald

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 4 – KVZ 5 ( 8313)                                             Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               15:45 uur                                             scheidsrechter: Hidde

Aanwezig             :               15:15 uur

Speelsters            :               Anne Dien, Jisca, Loes, Monique, Rianne, Willeke

Spelers                 :               Arjan, Lars, Robert, Stefan, Jorn GKasper, Jelle

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 5 – De Meeuwen 7 ( 5814)                            Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               14:30 uur                                             scheidsrechter: Arjan v. T

Aanwezig             :               14:00 uur

Speelsters            :               Angela, Eline, Leandra, Marjolein, Samantha, Tessa

Spelers                 :               Jelle, Kasper, Matthijs, Roan, Roberto, Wouter, Sjoerd, Lars

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B1 – Wageningen B2 (20544)                      Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               13:30 uur                                             scheidsrechter: Geert

Aanwezig             :               12.45 uur

Speelsters            :               Bernadet, Gaby, Josje, Loes, Noa, Lisa 

Spelers                 :               Jochem, Niels v T, Niels E, Ruben, Tobias, Casper

Coach                   :               Arjan

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 B2 – Wolderwijd B1 ( 6173)                         Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               12:30 uur                                             scheidsrechter: Thomas

Aanwezig             :               12:00 uur

Speelsters            :               Elise, Esmee, Jael, Julia, Kaely, Kelly, Maaike

Spelers                 :               Casper, Jurre, Nick, Remon, Remon

Coach                   :               Tijs, Jordi

 

Wedstrijd             :              Sparta (Zw) C3 – Regio ’72 C1 (10364)                       Zwolle, Windesheim  

Aanvang               :               13:00 uur

Vertrek                  :               12.00 uur

Speelsters            :               Alishya, Celine, Dionne, Kely, Lisanne, Marit,

Melany, Merel, Nisa, Roelinda, Rosanne, Sanne

Coach                   :               Saskia, Aniek                      Vervoer: van Ommen, Schoneville, Akkoc, Noordijk

 

Wedstrijd             :              Regio ’72 D1 – Atalante D2 ( 4914)                               Vaassen, De Wieken

Aanvang               :               11:30 uur                                             scheidsrechter: Jordi

Aanwezig             :               11:00 uur                                             begeleider: Geert

Speelsters            :               Babette, Britt, Carlijn, Chantal, Lieke, Maud, Rachel, Sarah, Tessa

Spelers                 :               David, Floris

Coach                   :               Marike, Jorn

 

Wedstrijd             :              Marknesse E1 – Regio ’72 E2 (12843)                        Marknesse, De Triangel  

Aanvang               :               14:00 uur

Vertrek                  :               12.30 uur

Speelsters            :               Cleo, Dionne

Spelers                 :               Gideon, Kasper, Sjors

Coach                   :               Femke, Jochem                  Vervoer: van Lokhorst, de Groene

Reageren

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.